قایق های کف شیشه ای کیش

قایق های کف شیشه ای کیش

اجاره قایق شیشه ای کیش

قايق هاي کف شيشه اي  جزیره که به نام کشتی آکواریوم نیز شهرت دارند، به توریستان و مسافران تور کیش این فرصت را می دهند تا از نادیده ها در دنیای زیر آب لذت ببرند. حتی اگر غواصی بلند نیستید و از شنا کردن می ترسید دیگر لازم نیست افسوس چیزی را بخورید، قايق هاي کف شيشه اي شما را به تماشای ماهى و مرجان ها خواهند برد. اين قايق ها، همان طور كه از اسمشان پيداست، کفشان از شیشه ساخته شده و به مسافران اجازه می دهد تا با گذر بر دریا از ماهی ها و مرجان ها دیدن کنند. 
لذت سوار شدن در این آکواریم های محرک را از دست ندهید، ماهی های تزئینی، خرچنگ ها، لاک پشت های بزرگ، انواع مرجان های زیبا در کرانه دریا منظره ای رویا ایست که تا با چشمان خود نبینید باور نمی کنید. 

اگر چه در تاریکی هوا نیز قایق های کف شیشه هیا مشغول به کار اند و نور افک های تعبیه شده در کف قایق به شما اجازه می دهد تا در دل تاریکی نیز سرگوشی به دنیای آبزیان بزنید، اما نور به هنگام تاریکی و برهم زدن خواب و آرامش آبزیان درست نیست. در کنار لذت بردن از زیبایی طبیعت نباید رد پایی در طبیعت گذاشت، از این رو بهترین زمان برای گشت و گذار با قایق های شیشه ای بعد از ظهر در تایم خنکی هوا و یا صبح هاست. لحظات ناب و به کام ! 

قیمت قایق کف شیشه ای کیش

هزینه بلیط گشت و گذار با قایق کف شیشه ای کیش به ازای هر نفر 25 هزار تومان است و مدت زمان گشت و گذار یک ساعت می باشد. بلیط این قایق های شیشه ای را می توانید در اسکله تفریحی کیش تهیه کنید.
نظرات کاربران
دیدگاه