تور کیش

تور کیش سفری به جزیره رویایی جنوب، جزیره کیش، تور های ارزان قیمت کیش

گشت ویژه دور جزیره زیبای کیش، یک عصر رویایی برای شما خواهد بود. بازدید از درخت سبز، شهر حریره، بنرگاه کیش ، آب انبار کیش ، سفین ، کلبه هور و دماغه کیش از برنامه های گشت دور جزیره کیش می باشد که با عبور از جاده جهان به پایان خواهد رسید. سفر با تور کیش، سفری فراتر انتظارتان خواهد بود.

علاوه بر آثار تاریخی که مورد توجه گردشگران تور کیش است، علاوه بر  پارکهای ساحلی و تفریحی کیش نظیر ساحل مرجانی و سواحل ماسه ای-آکواریوم، بزرگ ترین پارک های کشور را در کیش خواهی دید، از مکان های دیدنی منحصر به فردی که در طول سفر با تور کیش نباید تماشای آنان را از دست دهید :

باغ پرندگان کیش

دلفیناریوم

شهر زیر زمینی کاریز

کلبه هور

کشتیهای تفریحی و کشتی تاریخی به گل نشسته یونانی

و... می باشد.

پلاژهای بانوان و آقایان، امکانات سوارکاری، پیست 70 کیلومتری دوچرخه سواری، کارتینگ، باگی، غواصی، جت اسکی، فلای بورد، پاراسل و اسکی روی آب نیز از دیگر امکانات گردشگری جزیره کیش است. خود را برای تفریحات هیجان انگیز و دیوانه وار کیش آماده کنید.

از دیگر جاذبه های گردشگری منطقه می توان به نبود هرگونه چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی در خیابانها و جادههای کیش و همچنین وجود بزرگترین پرچم ایران در این جزیره اشاره کرد.

جزیره به عنوان چهارمین مقصد گردشگری در جنوب غرب آسیا از سوی سازمان گردشگری اعلام شده است. وجود جاذبه های گردشگری و فضاهای زیبا و دیدنی جزیره کیش بوده و چشم انداز بسیار زیبای دریای هرمز علت این امراست. در منطقه آزاد کیش جاذبه های دیدنی بی نظیزی وجود دارد، منطقه جنگلی آهوان آزاد، پارک دلفینها و تعدادی اسکله های دیدنی .

جزیرهٔ کیش دارای بیش از 8200 تخت اقامتی است که بیشترین تراکم امکانات اقامتی در ایران را داراست. جزیره کیش سالانه پذیرای بیش از یک میلیون نفر گردشگر داخلی وخارجی است.عدم نیاز به دریافت ویزای ورود برای کلیهٔ اتباع خارجی، یکی از زمینه های ورود گردشگران خارجی است؛ گرچه به دلیل وجود محدودیت های اجتماعی، به ویژه گردشگرانِ زنِ خارجی کشش کمتری به این جزیره دارند. همچنین موقعیت منطقهٔ آزاد اقتصادی این جزیره باعث شده تا مراکز خرید کیش به یکی از جاذبه های گردشگری جزیره تبدیل شود.