تور کیش

  • عنوان
  • قیمت از
  • مدت سفر
  • آژانس
  • تلفن
تور سه شب کیش
۳,۵۲۰,۰۰۰ تومان
۳ شب
هیرمان گشت کبیر ایران ایر تور
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۳,۵۲۰,۰۰۰ تومان
۳شب
۱۴۰۱/۰۷/۲۲تا۱۴۰۱/۰۷/۲۵
تور ۵ شب کیش
۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان
۵ شب
هیرمان گشت کبیر زاگرس
۰۲۱۲۲۲۲۲۰۸۸ تاریخ های تور
۳,۵۹۰,۰۰۰ تومان
۵شب
۱۴۰۱/۰۷/۲۰تا۱۴۰۱/۰۷/۲۵
تورکیش
۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۲ شب
الماس خاورمیانه کیش ایر
۰۲۱۸۸۷۵۰۷۷۲ تاریخ های تور
۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۲شب
۱۴۰۱/۰۷/۱۲تا۱۴۰۱/۰۷/۱۴
{{level1.title| persianNumber}}
{{level1.price | commaSeparated(',') | persianNumber}}{{level1.currency}}
{{level1.startDate |persianNumber}} الی {{level1.endDate |persianNumber}} {{level1.duration |persianNumber}} شب
{{level1.travelAgency.title}} {{level1.transportCompanyTitle}}
{{level1.travelAgency.tel| persianNumber}} تاریخ های تور
{{level1.title | persianNumber}}
{{level2.price | commaSeparated(',') | persianNumber}} {{level1.currency}}
{{level2.duration |persianNumber}}شب
{{level2.startDateFa| persianNumber}}تا{{level2.endDateFa| persianNumber}}

تور کیش

تور کیش ارزان قیمت کیش

گشت ویژه دور جزیره زیبای کیش، یک عصر رویایی برای شما خواهد بود. بازدید از درخت سبز، شهر حریره، بنرگاه کیش ، آب انبار کیش ، سفین ، کلبه هور و دماغه کیش از برنامه های گشت دور جزیره کیش می باشد که با عبور از جاده جهان به پایان خواهد رسید. سفر با تور کیش، سفری فراتر انتظارتان خواهد بود.

علاوه بر آثار تاریخی که مورد توجه گردشگران تور کیش است، علاوه بر  پارکهای ساحلی و تفریحی کیش نظیر ساحل مرجانی و سواحل ماسه ای-آکواریوم، بزرگ ترین پارک های کشور را در کیش خواهی دید، از مکان های دیدنی منحصر به فردی که در طول سفر با تور کیش نباید تماشای آنان را از دست دهید :

باغ پرندگان کیش

دلفیناریوم

شهر زیر زمینی کاریز

کلبه هور

کشتیهای تفریحی و کشتی تاریخی به گل نشسته یونانی

و... می باشد.

پلاژهای بانوان و آقایان، امکانات سوارکاری، پیست 70 کیلومتری دوچرخه سواری، کارتینگ، باگی، غواصی، جت اسکی، فلای بورد، پاراسل و اسکی روی آب نیز از دیگر امکانات گردشگری جزیره کیش است. خود را برای تفریحات هیجان انگیز و دیوانه وار کیش آماده کنید.

از دیگر جاذبه های گردشگری منطقه می توان به نبود هرگونه چراغ قرمز راهنمایی و رانندگی در خیابانها و جادههای کیش و همچنین وجود بزرگترین پرچم ایران در این جزیره اشاره کرد.

جزیره به عنوان چهارمین مقصد گردشگری در جنوب غرب آسیا از سوی سازمان گردشگری اعلام شده است. وجود جاذبه های گردشگری و فضاهای زیبا و دیدنی جزیره کیش بوده و چشم انداز بسیار زیبای دریای هرمز علت این امراست. در منطقه آزاد کیش جاذبه های دیدنی بی نظیزی وجود دارد، منطقه جنگلی آهوان آزاد، پارک دلفینها و تعدادی اسکله های دیدنی .

جزیرهٔ کیش دارای بیش از 8200 تخت اقامتی است که بیشترین تراکم امکانات اقامتی در ایران را داراست. جزیره کیش سالانه پذیرای بیش از یک میلیون نفر گردشگر داخلی وخارجی است.عدم نیاز به دریافت ویزای ورود برای کلیهٔ اتباع خارجی، یکی از زمینه های ورود گردشگران خارجی است؛ گرچه به دلیل وجود محدودیت های اجتماعی، به ویژه گردشگرانِ زنِ خارجی کشش کمتری به این جزیره دارند. همچنین موقعیت منطقهٔ آزاد اقتصادی این جزیره باعث شده تا مراکز خرید کیش به یکی از جاذبه های گردشگری جزیره تبدیل شود.

جت اسکی از تفریحات مهیج کیش، اجاره جت اسکی در سواحل کیش

جت اسکی در کیش  - در طول سفر با تور کیش حتما سری به سواحلی نظیر پارک ساحلی مرجان، پارک ساحلی سیمرغ  و یا اسکله تفریحی کیش خواهید زد، در پارک های ساحلی کیش تفریحات آبی متنوع و بسیار هیجان انگیزی به توریستان و بازدید کنندگان ارائه می گردد. تفریحاتی از قبیل قایق سواری در کشتی شیشه ای، غواصی، ماهیگیری تفریحی، اجاره جت اسکی، فلای برد و... که تجربه و خاطره ای متفاوت در طول سفر به جزیره خواهد بود. و اما در میان تفریحات آبی کیش، جت اسکی در لیست تفریحات بسیار هیجان انگیز است، تفریحی که در آن می بایست با ترس خود بجنگید و دل به سفری کوتاه و سریع به دل دریای نیلگون جزیره دهید.

مدت زمان اجاره جت اسکی در کیش

با اجاره جت اسکی در کیش بعد از ظهری با هیجان سپری کنید، اما زمان اجاره جت اسکی چقدر است؟ شاید پیش از اجاره و رانندگی بر روی موج ها فکر کنید که 30 دقیقه و 1 ساعت هم برای این تفریح کم است، اما به محض سوار شدن و گذشتن 15 دقیقه متوجه کافی بودن زمان آن خواهید شد. بله ! مدت زمان اجاره جت اسکی در سواحل و اسکله تفریحی کیش 15 دقیقه می باشد.

قوانین و شرایط اجاره جت اسکی :

1.سن قانونی برای اجاره جت اسکی 20 سال می باشد و افراد پایین 20 سال اجازه رانندگی با جت اسکی را ندارند. افراد پایین 20 سال می توانند به همراه فرد موجه از هیجان جت اسکی لذت ببرند. 

2.افراد سنگین وزن می بایست به تنهایی سوار جت اسکی شوند.

3.خردسالان اجازه سوار شدن حتی با فرد موجه و قانونی را ندارند.

4.هر جت اسکی ظرفیت 2 نفر دارد و در هر دوره (15 دقیقه ) تنها 2 نفر می توانند سفر بر جت اسکی شوند.

5.پوشیدن جلیقه نجات برای اجاره کنندگان جت اسکی الزامیست.

6. پیش از اجاره جت اسکی می بایست فرم مربوطه را امضاء و مطالعه کنید.

7.پیش از سوار شدن به جت اسکی، وسایل گران بهای خود را به صندوق امانات تحویل دهید در غیر اینصورت مسئولیت لوازم شخصی بر گردن شخص خواهد بود.

8.سرعت مجاز و فاصله مشخص شده را رعایت کنید شکستن محدوده سرعت و یا موقعیتی عواقب نا خوشایندی در پی خواهد داشت.

راهنمای اجاره جت اسکی، همه چیز درباره اجاره جت اسکی در کیش :

به هنگام چپ و واژگون شدن جت اسکی دست خود را از دسته فرمان جدا کرده اجازه دهید تا جت اسکی به صورت خودکار به حالت اولیه بازگردد. سپس از قسمت پشت جت اسکی سوار شوید، در صورت رها نکردن دسته فرمان جت اسکی باعث وارد شدن آب به داخل موتور جت اسکی میگردید.

نگران خیس و یا کثیف شدن پس از اجاره جت اسکی نباشید، می توانید پس از لذت بردن از رانندگی بر روی موج ها در حمام های تعبیه شده دوش کوتاهی بگیرید. 

پیش از سوار شدن، به هنگام اجاره جت اسکی، یکی از مربیان کلوپ آموزش های لازمه را به شما می دهند، به آموزش و توصیه مربیان با دقت گوش کنید.

کلوپ های اجاره جت اسکی زیادی در سواحل و اسکله تفریحی کیش وجود دارد، از رفتن به محدوده های آبی سایر کلوپ ها خود داری کنید.

از انجام حرکات نمایشی و یا دورزدن های ناگهانی اکیدا خودداری کنید چرا که منجر به واژگون شدن جت خواهد ویا پرت شدن همراه شما به داخل آب خواهد شد.

حداقل رعایت فاصله با اسکله 100 متر است و در پایان زمان اجاره، به هنگام بازگشت به ساحل از سرعت خود کم کنید و با سرعت بسیار کم به ساحل نزدیک شوید.

فاصله خود را با جت اسکی های دیگر رعایت کنید و درصورتی که جت اسکی یا شناوری به شما نزدیک می شود و متوجه شما نیست دست خود را از روی گاز فرمان بردارید تا جت اسکی متوقف شود. علاوه بر این لطفا شجاعت خود را با جت اسکی به نمایش نگذارید و به هیچ عنوان سعی نکنید از جلو یا کنار سایر جت اسکی ها یا شناور ها رد شوید، از پشت سر انها عبور کنید یا دور بزنید تا سفر را برای خود و دیگر مسافران تلخ نکنید.

در صورت بروز هرگونه رخداد، نظیر چپ شدگی دجت اسکی دیگر و یا افتادن سرنشینان در آب به هیچ عنوان به آن ها نزدیک نشوید مسئول و مربیان کلوپ در حال نظارت و کنترل هستند و خودشان خیلی سریع اقدام خواهند کرد، اقدام کمک کننده شما ممکن است به فرد و یا سرنشینان آسیب بزند.

لباس مناسب برای اجاره جت اسکی :

شلوارک و مایو پاچه دار برای آقایان و لباس بادگیر و ضد آب برای بانوان لباسی مناسب برای اجاره جت اسکی است، لازم به ذکر است که لازم نیست نگران باشید حتی اگر لباس مناسب به تن ندارید، کلوپ های اجاره جت اسکی به شما لباس مناسب خواهند داد.

یک توصیه  جدی به اجاره کنندگان جت اسکی در جزیره :

حتما به همراه همسر، دئست و یا افراد خانواد خود با تور کیش سفر خواهید کرد و به همراه آنان می  خواهید از جت اسکی به عنوان یکی از تفریحات آبی هیجان انگیز کیش لذت ببرید، اما پیش از آنکه هیجان زده شوید باید بدانید که اجاره همزمان جت اسکی با دوستان و یا افراد خانواده اصلا توصیه نمی شود و این خطر و احتمال ایجاد حوادث ناگوار را به شدت بالا می برد. فکر نکنید که با  اجاره همزمان جت اسکی با دوستان یا اعضای خانواده تان جذابیت و هیجان بیشتری در انتظار شماست.
دوستانی که به صورت خانوادگی، همراه با همسر یا فزند یا اقوام و یا دوستان خود میخواهند از این تفریح آبی در کیش استفاده کنند اکیدا توصیه میشود از اکیدا خوداری کنید، که البته جزء قوانین کلوپ ها نیز می باشد.

قیمت اجاره جت اسکی در کیش :

هزینه اجاره جت اسکی بسته به نوع قدرت آن متفاوت است، هزینه اجاره جت اسکی معمولی به ازای هر نفر در طول 15 دقیقه 30 هزار تومان می باشد و اغلب کلوپ هایی که خدمات تفریح جت اسکی به  مراجعه کنندگان طرح های تخفیفی خوبی ارائه میدهند. 

معرفی 4 مرکز خرید ارزان کیش - در کیش ارزان خرید کنید

همانطور که می دانید کیش، جزیره مدرن و لوکسی است که در خود مراکز خرید متنوع با معماری های مدرن و جذابی را نهاده است. مسافرین تور کیش اغلب در کنار لذت بردن از جاذبه ها ی این جزیره محسور کننده و بسیار امن ، خرید در مراکز خرید کیش را نیز جرئی از تفریحات جذاب در جزیره می دانند. و اما درمیان تمامی مراکز خرید متنوع کیش، برخی از بازار ها و پاساژ ها هستند که اجناس را می توان با قیمت بسیار پایین تری یافت. تنوع اجناس در این مراکز خرید بالاست و قیمت پایین آنها مسافرین را وسوسه به خرید می کند و این راز محبوبیت آنها در میان گردشگران و حتی ساکنین جزیره است. 

در ادامه به معرفی 4 بازار محبوب و ارزان قیمت کیش می پردازیم، لذت خریدی ارزان از بهترین اجناس و پوشاک را از دست ندهید :

بازار عرب های کیش 

یکی از قدیمی ترین و البته سنتی ترین بازار های کیش، بازار عربهای یا صفین کیش  با مساحت ۲٬۳۰۰ متر مربع واقع در منطقه بومی‌نشین و نزدیک به ساحل شمال غربی جزیره است.این بازار داریا 70 غرفه است که در بیشتر فروشندگان آن عرب زبان هستند. قیمت مناسب و ارزان اجناس در این بازار باعث محبوبیت آن در میان دوستداران جزیره کیش شده است. خرید از بازار عربهای کیش مسلما به نفع اقشار کم درآمدتر جامعه است زیرا کالاهای بازار عربهای کیش بسیار ارزان تر از مراکز خرید دیگر جزیره ی کیش بوده و تقریبا تنوع کالا نیز در آن بسیار است، اجناسی قبیل پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع لوازم خانگی، اسباب بازی و .... در این بازار یافت می شود .

علاوه بر این لازم به ذکر است که خریدی ارزان تنها جاذبه بازار عرب ها نیست، این بازار مجاور یکی از بینظیرترین ساحل ها و اسکله های جزیره  است، از این رو،  بازار عربها برای هر مسافری، حتی برای آنان که قصد خرید ندارند جذاب خواهد بود .

آدرس بازار عرب های کیش : کیش، بلوار پیامبر، در نزدیکی بازار پارس خلیج.

بازار زیتون کیش

 خوب در طول سفر به کیش در مرکز خرید زیتون شاهد معماری متفااوتی خواهید بود، ین بازار ۵٬۲۰۰ متر مربع مساحت دارد و دارای ۹۶ غرفه تجاری و ۱۲ غرفه اداری است. محبوبیت این مرکز خرید به دلیل قیمت ها مناسب اجناس و تنوع بالای کالاست. در بازار زیتون می توانید پوشاک زنانه و مردانه و بچه گانه ، کیف و کفش، روسری، اسباب بازی و لوازم خانگی، لباس زیر مردانه و زنانه و.. را می توانید با قیمت مناسب تری تهیه کنید. علاوه بر تنوع زیاد پوشاک  و عرضه اجناس در قیمت مناسب باعث شده تا بازار زیتون کیش  از بازار های محبوب و پر بازدید جزیره گردد.  نشانی بازار زیتون کیش : جزیره کیش، بلوار ساحل در نزدیکی هتل پارسیان و بازارهای مرکز تجاری کیش، بال هایپر مارکت و پانیذ. 

بازار مریم کیش

اگر قصد خریدی ارزان و مناسب قیمت را در کیش دارید، حتما سری به بازار مریم بزنید. انواع پوشاک با مدل های متنوع و کیفیت عالی را می توانید د�� قیمت ارزان خرید کنید. بازار مریم دارای ۵۲ غرفه فعال در زمینه پوشاک، کیف و کفش، بهداشتی و آرایشی، مواد غذایی، خدمات مسافرتی و … بوده و دارای محیطی بسیار شاد و مفرح است.  از قیمت مناسب اجناس در بازار مریم که بگذریم، معماری و محیط دلنشین این بازار به همراه نورپردازی زیبا و تماشایی نظر گردشگران کیش را به خود جلب می‌نماید.

بازار شهر چین کیش

از دیگر مراکز خرید ارزان قیمت در کیش بازار شهر چین است که در نزدیکی بازار مروارید انواع لوازم خانگی و کیف و کفش و پوشاک با قیمت مناسبی عرضه می کند، اما لازم به ذکر است که کیفیت بیشتر اجناس بسیار پایین میباشد .

بهترین مکان های دیدنی کیش که باید در تور کیش دید : دیدنی های کیش

معرفی 4 مرکز خرید ارزان کیش - در کیش ارزان خرید کنید

همانطور که می دانید کیش، جزیره مدرن و لوکسی است که در خود مراکز خرید متنوع با معماری های مدرن و جذابی را نهاده است. مسافرین تور کیش اغلب در کنار لذت بردن از جاذبه ها ی این جزیره محسور کننده و بسیار امن ، خرید در مراکز خرید کیش را نیز جرئی از تفریحات جذاب در جزیره می دانند. و اما درمیان تمامی مراکز خرید متنوع کیش، برخی از بازار ها و پاساژ ها هستند که اجناس را می توان با قیمت بسیار پایین تری یافت. تنوع اجناس در این مراکز خرید بالاست و قیمت پایین آنها مسافرین را وسوسه به خرید می کند و این راز محبوبیت آنها در میان گردشگران و حتی ساکنین جزیره است. 

در ادامه به معرفی 4 بازار محبوب و ارزان قیمت کیش می پردازیم، لذت خریدی ارزان از بهترین اجناس و پوشاک را از دست ندهید :

بازار عرب های کیش 

یکی از قدیمی ترین و البته سنتی ترین بازار های کیش، بازار عربهای یا صفین کیش  با مساحت ۲٬۳۰۰ متر مربع واقع در منطقه بومی‌نشین و نزدیک به ساحل شمال غربی جزیره است.این بازار داریا 70 غرفه است که در بیشتر فروشندگان آن عرب زبان هستند. قیمت مناسب و ارزان اجناس در این بازار باعث محبوبیت آن در میان دوستداران جزیره کیش شده است. خرید از بازار عربهای کیش مسلما به نفع اقشار کم درآمدتر جامعه است زیرا کالاهای بازار عربهای کیش بسیار ارزان تر از مراکز خرید دیگر جزیره ی کیش بوده و تقریبا تنوع کالا نیز در آن بسیار است، اجناسی قبیل پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، انواع لوازم خانگی، اسباب بازی و .... در این بازار یافت می شود .

علاوه بر این لازم به ذکر است که خریدی ارزان تنها جاذبه بازار عرب ها نیست، این بازار مجاور یکی از بینظیرترین ساحل ها و اسکله های جزیره  است، از این رو،  بازار عربها برای هر مسافری، حتی برای آنان که قصد خرید ندارند جذاب خواهد بود .

آدرس بازار عرب های کیش : کیش، بلوار پیامبر، در نزدیکی بازار پارس خلیج.

بازار زیتون کیش

 

 خوب در طول سفر به کیش در مرکز خرید زیتون شاهد معماری متفااوتی خواهید بود، ین بازار ۵٬۲۰۰ متر مربع مساحت دارد و دارای ۹۶ غرفه تجاری و ۱۲ غرفه اداری است. محبوبیت این مرکز خرید به دلیل قیمت ها مناسب اجناس و تنوع بالای کالاست. در بازار زیتون می توانید پوشاک زنانه و مردانه و بچه گانه ، کیف و کفش، روسری، اسباب بازی و لوازم خانگی، لباس زیر مردانه و زنانه و.. را می توانید با قیمت مناسب تری تهیه کنید. علاوه بر تنوع زیاد پوشاک  و عرضه اجناس در قیمت مناسب باعث شده تا بازار زیتون کیش  از بازار های محبوب و پر بازدید جزیره گردد.  نشانی بازار زیتون کیش : جزیره کیش، بلوار ساحل در نزدیکی هتل پارسیان و بازارهای مرکز تجاری کیش، بال هایپر مارکت و پانیذ. 

بازار مریم کیش

اگر قصد خریدی ارزان و مناسب قیمت را در کیش دارید، حتما سری به بازار مریم بزنید. انواع پوشاک با مدل های متنوع و کیفیت عالی را می توانید در قیمت ارزان خرید کنید. بازار مریم دارای ۵۲ غرفه فعال در زمینه پوشاک، کیف و کفش، بهداشتی و آرایشی، مواد غذایی، خدمات مسافرتی و … بوده و دارای محیطی بسیار شاد و مفرح است.  از قیمت مناسب اجناس در بازار مریم که بگذریم، معماری و محیط دلنشین این بازار به همراه نورپردازی زیبا و تماشایی نظر گردشگران کیش را به خود جلب می‌نماید.

بازار شهر چین کیش

از دیگر مراکز خرید ارزان قیمت در کیش بازار شهر چین است که در نزدیکی بازار مروارید انواع لوازم خانگی و کیف و کفش و پوشاک با قیمت مناسبی عرضه می کند، اما لازم به ذکر است که کیفیت بیشتر اجناس بسیار پایین میباشد .

بهترین مکان های دیدنی کیش که باید در تور کیش دید : دیدنی های کیش