پارک دلفین ها کیش، پارک دلفیناریوم جزیره کیش

پارک دلفین ها کیش، پارک دلفیناریوم جزیره کیش

اگر قصد سفر با تور کیش را دارید، اگر می خواهید در یکی از تعطیلات نوروزی به کیش سفر کنید، اگر به همزاه خانوده خود به کیش سفر می کنید و می خواهید یکی از شگفتی های طبیعت را نظاره گر باشید حتما سری به پارک دلفین های کیش بزنید. پارک دلفین ها که برای نخستین بار در جزیره ی کیش راه اندازی شد با مساحتی بالغ بر 100 هزار متر مربع در جنوب شرقی جزیره ی کیش در نزدیکی هتل های سیمرغ، شباویز و کوثر واقع شده است، پارک دلفین های کیش خیلی زود زبان زد توریستان تور کیش شد، حتی  بازار بزرگ مرجان که در نزدیکی دلفیناریوم کیش واقع شده است به دلیل نزدیکی به پارک دلفین ها به شهرت دو چندان رسید.

پارک دلفین های کیش

در پارک دلفین های کیش چه چیزی در انتظار شماست ؟

با ورود به مجموعه ی پارک دلفین ها با محیط طبیعی بکر کم نظیری مواجه میشوید که جذابیت فوق العاده ای به این پارک منحصر به فرد بخشیده است. در مجموعه پارک دلفینهای کیش پستانداران دریایی مانند پنگوین، گراز دریایی، شیر دریایی، دلفین، گربه دریایی، شیر دریایی و.... خواهید دید. لازم به ذکر است که پارک دلفین ها برای آنهایی که می خواهند عکس سلفی زیبا بگیرند نیز مکانی منحصر به فرد است و  در آن می توانند عکسی زیبا برای اینستاگرام خود بگیرند. از جاذبه های منحصر به فردی که پارک دلفین های کیش را به پارکی ویژه و منحصر به فرد تبدیل کرده است، حیوانات و دلفین های تربیت شده این مجموعه است. مربیان مجرب ایرانی، حیوانات را نگهداری و تربیت کرده اند، از این رو گردشگران تور دبی و بازدید کنندگان پارک دلفیناریوم کیش می توانند نادیده ها را اینجا ببینند و از تجربه ای نو لذت ببرند، هنرنمایی و حرکات موزون و دیدنی حیوانات شما را حتما حیرت زده خواهد کرد. 

دیدنی های کیش

باغ پرنگان در پارک دلفین های کیش 

از ویژگی های دیگر مجموعه دلفیناریوم کیش می توان به پارک پرندگان کیش که شامل 10 هزار پرنده می شود اشاره کرد در این پارک می توانید از زیبایی 59 گونه مختلف پرنده  لذت ببرید از پرندگان موجود در این پارک : انواع پلیکان، شترمرغ، طاووس، لک لک پنگوین، قو، توراکو و همچنین کروکودیل های آزاد و .....
این مجموعه قرار است به زودی امکانات ناب و بی همتایی را احداث کند که بیشک بازدید از مجموعه پارک دلفین ها را بیش از پیش برای گردشگران ملزم میکند مانند جنگل باران های مصنوعی، باغ پروانه ها، رستوران های منحصر به فرد و کوه آتش فشان که هم اکنون در حال طراحی و ساخت میباشد.

باغ پرندگان کیش

ساعات بازدید پارک دلفین کیش

گردشگران تور کیش همه روزه از ساعت 15 الی 20:30 می توانند برای تماشای نمایش دلفین ها و باغ پرندگان به پارک دلفین ها بروند.

قیمت بلیط پارک دلفین کیش

قیمت ورودی پارک دلفین ها در کیش به ازای هر نفر 65 هزار تومان می  باشد.

شماره تماس پارک دلفین ها کیش :  4445237 0764

چند نکته که باید برای بازدید از دلفیناریوم بدانید:

1- بلیط بخش های گوناگون مجموعه دلفیناریوم به صورت مجزا فروخته میشود البته پیشنهاد ما این است که پکیج کامل را انتخاب کنید تا از کلیه امکانات و مناظر دیدنی آن بهره مند شوید.

2- شما میتوانید از گوشی همراه و یا دوربین های عادی خود را درین مجموعه همراه داشته باشید اما استفاده از دوربین حرفه ای ممنوع است و باید در ابتدای مجموعه تحویل امانات دهید.

3- برای تهیه ی بلیط پارک دلفین کیش باید یک روز قبل به شیوه ی اینترنتی اقدام نمایید.

4- برخی از هتل ها بلیط پارک دلفین ها را با درصدی تخفیف به فروش می رسانند، شما می توانید از هتل خود درباره تخفیفات ورودی دیدنی ها و تفریحات کیش مطلع گردید. 

 
نظرات کاربران
دیدگاه
  • ستاره ۱۳۹۶/۰۹/۱۴

    عالی بود . سایت پرمحتوا و خوبی دارید مرسی
    من همیشه ورزش میکنم.

    ۰
    ۰