سواحل کیش

سواحل کیش

سواحل جزیره کیش

با ایستادن در حاشیه ی ساحل کیش و تماشای افق منظری زیبا و دل انگیز را مشاهده خواهید کرد که حس آرامش خاطر تکرار نشدنی را در شما برمی انگیزاند. آب های نیلگون خلیج فارس، آفتابی درخشنده، هوای پاک، سکوتی رؤیایی و آسمانی آبی تمام دست به دست هم داده اند تا منظره ای آرام و بی بدیل را برای گردشگران به ارمغان آورده است.

سواحل کیش

از شگفتی های دیگر ساحل جزیره کیش که آن را از دیگر سواحل متمایز ساخته ساحل نقره ای فام آن است که با درخشش نور خورشید به آن تلالؤ زیبایی را میافریند علاوه بر آن، این مرجان ها به طور طبیعی به تصفیه آب می پردازند که این عامل سبب میشود کف دریا از فاصله های دور به شفافی قابل مشاهده باشند و بازدیدکنندگان میتوانند حرکت دسته جمعی ماهی های تزیینی را که در حاشیه ی ساحل در حال شنا هستند به آسانی مشاهده نمایند.

سواحل زیبای کیش

امنیت سواحل کیش

از دیگر ویژگی های ساحل جزیره ی کیش امنیت این جزیره به دلیل فقدان ماهی های خطرناک از جمله کوسه است که این خود در آرامش خاطر گردشگرانی که به شنا و یا دیگر ورزش های آبی مانند جت اسکی، غواصی، فلای بورد، کیبل اسکی و .....روی می آورند مؤثر است پس با خیال راحت به تجربه ی این تفریحات مهیج بپردازید و از سفر کوتاه مدت خود در جزیره زیبای کیش لذت ببرید.

دیدنی های کیش

نظرات کاربران
دیدگاه