جت اسکي در جزيره کيش، اجاره جت اسکی در کیش

جت اسکي در جزيره کيش، اجاره جت اسکی در کیش

جت اسکی از تفریحات مهیج کیش، اجاره جت اسکی در سواحل کیش

جت اسکی در کیش  - در طول سفر با تور کیش حتما سری به سواحلی نظیر پارک ساحلی مرجان، پارک ساحلی سیمرغ  و یا اسکله تفریحی کیش خواهید زد، در پارک های ساحلی کیش تفریحات آبی متنوع و بسیار هیجان انگیزی به توریستان و بازدید کنندگان ارائه می گردد. تفریحاتی از قبیل قایق سواری در کشتی شیشه ای، غواصی، ماهیگیری تفریحی، اجاره جت اسکی، فلای برد و... که تجربه و خاطره ای متفاوت در طول سفر به جزیره خواهد بود. و اما در میان تفریحات آبی کیش، جت اسکی در لیست تفریحات بسیار هیجان انگیز است، تفریحی که در آن می بایست با ترس خود بجنگید و دل به سفری کوتاه و سریع به دل دریای نیلگون جزیره دهید.

مدت زمان اجاره جت اسکی در کیش

با اجاره جت اسکی در کیش بعد از ظهری با هیجان سپری کنید، اما زمان اجاره جت اسکی چقدر است؟ شاید پیش از اجاره و رانندگی بر روی موج ها فکر کنید که 30 دقیقه و 1 ساعت هم برای این تفریح کم است، اما به محض سوار شدن و گذشتن 15 دقیقه متوجه کافی بودن زمان آن خواهید شد. بله ! مدت زمان اجاره جت اسکی در سواحل و اسکله تفریحی کیش 15 دقیقه می باشد.

قوانین و شرایط اجاره جت اسکی :

1.سن قانونی برای اجاره جت اسکی 20 سال می باشد و افراد پایین 20 سال اجازه رانندگی با جت اسکی را ندارند. افراد پایین 20 سال می توانند به همراه فرد موجه از هیجان جت اسکی لذت ببرند. 

2.افراد سنگین وزن می بایست به تنهایی سوار جت اسکی شوند.

3.خردسالان اجازه سوار شدن حتی با فرد موجه و قانونی را ندارند.

4.هر جت اسکی ظرفیت 2 نفر دارد و در هر دوره (15 دقیقه ) تنها 2 نفر می توانند سفر بر جت اسکی شوند.

5.پوشیدن جلیقه نجات برای اجاره کنندگان جت اسکی الزامیست.

6. پیش از اجاره جت اسکی می بایست فرم مربوطه را امضاء و مطالعه کنید.

7.پیش از سوار شدن به جت اسکی، وسایل گران بهای خود را به صندوق امانات تحویل دهید در غیر اینصورت مسئولیت لوازم شخصی بر گردن شخص خواهد بود.

8.سرعت مجاز و فاصله مشخص شده را رعایت کنید شکستن محدوده سرعت و یا موقعیتی عواقب نا خوشایندی در پی خواهد داشت.

راهنمای اجاره جت اسکی، همه چیز درباره اجاره جت اسکی در کیش :

به هنگام چپ و واژگون شدن جت اسکی دست خود را از دسته فرمان جدا کرده اجازه دهید تا جت اسکی به صورت خودکار به حالت اولیه بازگردد. سپس از قسمت پشت جت اسکی سوار شوید، در صورت رها نکردن دسته فرمان جت اسکی باعث وارد شدن آب به داخل موتور جت اسکی میگردید.

نگران خیس و یا کثیف شدن پس از اجاره جت اسکی نباشید، می توانید پس از لذت بردن از رانندگی بر روی موج ها در حمام های تعبیه شده دوش کوتاهی بگیرید. 

پیش از سوار شدن، به هنگام اجاره جت اسکی، یکی از مربیان کلوپ آموزش های لازمه را به شما می دهند، به آموزش و توصیه مربیان با دقت گوش کنید.

کلوپ های اجاره جت اسکی زیادی در سواحل و اسکله تفریحی کیش وجود دارد، از رفتن به محدوده های آبی سایر کلوپ ها خود داری کنید.

از انجام حرکات نمایشی و یا دورزدن های ناگهانی اکیدا خودداری کنید چرا که منجر به واژگون شدن جت خواهد ویا پرت شدن همراه شما به داخل آب خواهد شد.

حداقل رعایت فاصله با اسکله 100 متر است و در پایان زمان اجاره، به هنگام بازگشت به ساحل از سرعت خود کم کنید و با سرعت بسیار کم به ساحل نزدیک شوید.

فاصله خود را با جت اسکی های دیگر رعایت کنید و درصورتی که جت اسکی یا شناوری به شما نزدیک می شود و متوجه شما نیست دست خود را از روی گاز فرمان بردارید تا جت اسکی متوقف شود. علاوه بر این لطفا شجاعت خود را با جت اسکی به نمایش نگذارید و به هیچ عنوان سعی نکنید از جلو یا کنار سایر جت اسکی ها یا شناور ها رد شوید، از پشت سر انها عبور کنید یا دور بزنید تا سفر را برای خود و دیگر مسافران تلخ نکنید.

در صورت بروز هرگونه رخداد، نظیر چپ شدگی دجت اسکی دیگر و یا افتادن سرنشینان در آب به هیچ عنوان به آن ها نزدیک نشوید مسئول و مربیان کلوپ در حال نظارت و کنترل هستند و خودشان خیلی سریع اقدام خواهند کرد، اقدام کمک کننده شما ممکن است به فرد و یا سرنشینان آسیب بزند.

لباس مناسب برای اجاره جت اسکی :

شلوارک و مایو پاچه دار برای آقایان و لباس بادگیر و ضد آب برای بانوان لباسی مناسب برای اجاره جت اسکی است، لازم به ذکر است که لازم نیست نگران باشید حتی اگر لباس مناسب به تن ندارید، کلوپ های اجاره جت اسکی به شما لباس مناسب خواهند داد.

یک توصیه  جدی به اجاره کنندگان جت اسکی در جزیره :

حتما به همراه همسر، دئست و یا افراد خانواد خود با تور کیش سفر خواهید کرد و به همراه آنان می  خواهید از جت اسکی به عنوان یکی از تفریحات آبی هیجان انگیز کیش لذت ببرید، اما پیش از آنکه هیجان زده شوید باید بدانید که اجاره همزمان جت اسکی با دوستان و یا افراد خانواده اصلا توصیه نمی شود و این خطر و احتمال ایجاد حوادث ناگوار را به شدت بالا می برد. فکر نکنید که با  اجاره همزمان جت اسکی با دوستان یا اعضای خانواده تان جذابیت و هیجان بیشتری در انتظار شماست.
دوستانی که به صورت خانوادگی، همراه با همسر یا فزند یا اقوام و یا دوستان خود میخواهند از این تفریح آبی در کیش استفاده کنند اکیدا توصیه میشود از اکیدا خوداری کنید، که البته جزء قوانین کلوپ ها نیز می باشد.

قیمت اجاره جت اسکی در کیش :

هزینه اجاره جت اسکی بسته به نوع قدرت آن متفاوت است، هزینه اجاره جت اسکی معمولی به ازای هر نفر در طول 15 دقیقه 30 هزار تومان می باشد و اغلب کلوپ هایی که خدمات تفریح جت اسکی به  مراجعه کنندگان طرح های تخفیفی خوبی ارائه میدهند. 

اجاره جت اسكی با قدرت موتور 700cc 

اجاره جت اسکی به ازای هر نفر به مدت 1 ساعت 100.000 تومان 
اجاره جت اسکی به ازای هر نفر به مدت 30 دقیقه 50.000 تومان 
اجاره جت اسکی به ازای هر نفر  به مدت 15 دقیقه 25.000 تومان

اجاره جت اسكي با قدرت موتور 1400cc 

اجاره جت اسکی به ازای هر نفر به مدت 1 ساعت 120.000 تومان 
اجاره جت اسکی به ازای هر نفر به مدت 30 دقیقه 60.000 تومان 
اجاره جت اسکی به ازای هر نفر به مدت 15 دقیقه 30.000 تومان 

اجاره جت اسكي با قدرت موتور 1700cc 

اجاره جت اسکی به ازای هر نفر به مدت 1 ساعت 140.000 تومان 
اجاره جت اسکی به ازای هر نفر به مدت 30 دقیقه 70.000 تومان 
اجاره جت اسکی به ازای هر نفر به مدت 15 دقیقه 35.000 تومان

 
نظرات کاربران
دیدگاه