هیجان انگیزترین تفریحات کیش و قیمت تفریح در کیش

هیجان انگیزترین تفریحات کیش و قیمت تفریح در کیش

5 تفریح برتر کیش – هیجان انگیزترین تفریحات در کیش را از دست ندهید !

جاذبه های متنوع و مختلف اش از سواحل زیبا خلیج فارس گرفته تا شهرتاریخی و اسرار آمیز زیرزمینی کاریز کیش و ... زیبایی جزیره کیش را دو چندان کرده است . از این رو محبوبیت تور کیش بی دلیل نیست، سفر به کیش نه تنها به یکی از محبوب ترین سفرهای داخلی بدیل گشته، بلکه به اولین انتخاب جوانان و نوجوانان خوش ذوق و پر هیجان نیز تبدیل شده است. 

اگر با جاذبه های کیش آشنایی ندارید، می توانید در صفحه دیدنی های کیش اطلاعات سودمندی از برترین و پربازدید ترین مکان های دیدنی کیش کسب کنید و آنلاین به کیش سفر کنید.

و اما کیش  تنها جزیره مکان های دیدنی طبیعی و تاریخی نیست، امکانات تفریحی متنوع و گسترده ای که در کیش تعبیه شده، تعداد زیادی توریست و هیجان دوست را به خود جلب کرده است، از تفریحات آبی گرفته تا هیجان پرواز در آسمان. در ادامه با هیجان انگیز ترین و پر مخاطب ترین تفریحات کیش آشنا شوید :

تفریح شماره 1 در تور کیش : شاتل و بنانا کیش 

در طول سفر با تور کیش برای جیغ و هیجان دیوانه وار آماده شوید. شاتل سواری، ورزشی پر از هیجان و لذت بخش می باشد که در رده تفریحات برتر کیش قرار گرفته است. شاتل ورزشی گروهی و یا تک نفره بوده که در آن شما تا به اوج هیجان خود می رسید. و اما تفریح هیجان انگیز دیگر بنانا می باشد که جزو تفریحات آبی خوب و یه یاد ماندنی کیش محسوب می شود. با سوار بر تیوبهای آبی با سرعت بسیار بالایی بر روی سطح دریا موج سواری کنید و هیجانی خاص را تجربه کنید .

هزینه شاتل سواری در کیش :

1 نفر 20 دقیقه 45000 تومان
2 تا 4 نفر 20 دقیقه به ازای هر نفر 35000 تومان
5 تا 7 نفر 20 دقیقه به ازای هر نفر 30000 تومان

هزینه های بنانا در کیش

1 نفر 20 دقیقه 45000 تومان
2 تا 4 نفر 20 دقیقه به ازای هر نفر 35000 تومان
5 تا 7 نفر 20 دقیقه به ازای هر نفر 30000 تومان

تفریح شماره 2 در تور کیش : فلای بورد کیش کیش 

شما را به یکی از هیجان انگیز ترین و نفس گیرترین تفریحات کیش دعوت می کنیم، بر فراز آب های آبی خلیج فارس پرواز کنید و بر روی هوا معلق بمانید. فلای بورد کیش، را در طول سفر به کیش از دست ندهید. این تفریح که از دیگر تفریحات جدید و محبوب در میان گردشگران کیش است به شما اجازه می دهد تا در بالای دریای آبی و زلال به سبکی پر پرواز کنید و از تجربه هیجان پرواز و شنا با هم یکجا لذت ببرید.

هزینه فلای بورد در کیش :

به ازای هر ساعت 400,000  تومان

تفریح شماره 3 در تور کیش : کیبل اسکی کیش -  Cable Ski

کیبل اسکی که یک تفریح آسان، ایمن و لذت بخش است که همه با هر رده سنی می توانند از آن لذت ببرند، پارک کیبل اسکی کیش یکی از بهترین تفریحات کیش است که در تور کیش به راحتی نمی توان از آن گذشت. از همه مهم تر جالب است بدانید که بزرگ ترین کیبل اسکی دنیا واقع در جزیره کیش با طول 860 و عرض 160 متر و با سرعت 28 تا 68 کیلومتر بر ساعت می باشد. بر روی آب نیلگون کنار یکی از زیباترین سواحل کیش موج سواری کنید و هیجان انگیز تیرن خاطره سفر خود به کیش را بسازید.

هزینه کیبل اسکی در کیش :

به ازای هر ساعت 60000 تومان

تفریح شماره 4 در تور کیش : پاراسل – Parakiting

پاراسل کیش یکی دیگر از تفریحات هیجان انگیز و محب��بیست که در لیست تفریحات برتر کیش قرار می گیرد. در ارتفاع 150 متری تا 300 متری بالای آب های نیلگون همیشه فارس پرواز کنید و از ارتفاع شاهد زیبا ترین نمای جزیره کیش باشید. هزینه این تفریح نسبتا بالاست ، اما بی اغراق باید گفت که هیجان و زیبایی منظره ارزش هزینه بالای پاراسل را دارد. به شما توصیه می کنیم که بهترین زمان برای پاراسل را انتخاب کنید و هنگام طلوع و یا غروب آفتاب به پاراسل بروید تا شاهد ناب ترین صحنه و ویو عمرتان باشید، تماشای آفتاب، آبی آسمان، دریای آبی بی کران و جزیره زیبا صحنه ایست که باید از آن لذت برد و با دل و جان دید. 

هزینه چتر پاراسل در کیش :

 به ازای هر نفر 90000 تومان و مدت استفاده ۱۳ دقیقه

تفریح شماره 5 در تور کیش : اسکوتر زیر دریایی کیش

اگر غواصی بلد نیستید، افسوس تماشای دنیای زیر آب را نخورید چرا که اسکوتر زیر دریایی تماشای دنیای زیر آب را برای شما محیا ساخته. اسکوتر زیر دریایی در طول سفر با تور کیش شما را به عمق آب ها برده و به شما تجربه تماشای چیزهایی را هدیه می دهد که تا به حال ندیده اید. به اعماق دریا ها بروید و از تماشای آبزیان متنوع و مختلف  لذت ببرید. اسکوتر زیر دریایی یکی از جدیدترین تفریحات آبی کیش است که بدون نیاز به حمل وسایل غواصی، گواهینامه های مربوطه و یا بلد بودن شنا در آب و ... شما را با دنیای زیر آب آشنا می کند.

از وسایل های مورد نیاز اسکوتر زیر دریایی: حوله - مایو – دمپایی

از قوانین استفاده اسکوتر زیر دریایی :
سن بالای 12 سال 
قد بالای 150 سانتی متر
برای افراد با ناراحتی قلبی، فشارخون و بیماری های تنفسی ممنوع می باشد.

هزینه ی اسکوتر دریایی کیش :

به ازای هر نفر تقریبا 110 هزار تومان به مدت 1 ساعت

نظرات کاربران
دیدگاه