پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان کیش - در طول سفر با تور کیش گشت و گذار در پارک ساحلی مرجان را فراموش نکنید. تعداد مکان های دیدنی کیش کم نیست، اما همانطور که می دانید سواحل کیش از مکان های دیدنی کیش در میان گردشگران است. اگر به همراه خانواده و یا به همراه دوستان به کیش سفر می کنید، به شما توصیه می کنیم تا پارک ساحلی مرجان را فراموش نکنید. پارک ساحلی مرجان در نزدیکی پارک ساحلی سیمرغ کیش است. اگر از برتری این دو پارک ساحلی بپرسید، باید بگوییم که بی اغراق هر کدام از این دو پارک از ویژگی و زیبایی منحصر به فردی بر خوردارند. در ادامه با پارک ساحلی مرجان بیشتر آشنا خواهید شد.

از جاذبه های برتر و معروف پارک ساحلی مرجان، ساحل بسیار زیبا و منظره غروب آفتاب در میان پارک های کیش است. تماشای غروب آفتاب از ساحل پارک مرجان از مناظر رومانتیک و رویایی جزیره کیش می باشد و هرساله دیدگان زیادی را به خود جلب می کند. برای تماشای زیبایی منحصر به فرد غروب خورشید در افق ساحل نیلگون خلیج فارس آماده باشید.

ساحل صخره‌ای پارک ساحلی مرجان نظیر سواحل دیگر کیش پر است از ماهی و آبزیان رنگارنگ. در این پارک از تماشای صدف، حلزون، شقایق‌ ها و عروس‌ های دریایی در دریای نیلگون خلیج فارس لذت ببرید. در واقع زیبایی ساحل این پارک از جاذبه هاییست که نمی توان در سفر به کیش به راحتی از آن گذشت. اما فراموش نکنید که مواظب خزه‌ ها و مرجان‌ های ساحل نیز باشید.

امکانات پارک ساحلی مرجان

محوطه سازي جذاب

چشم انداز طبيعی زيبا و آلاچیق 

ایستگاه دوچرخه سواری

امکانات تفریحی آبی و اسکله زیبا 

پارک ساحلی مرجان کجاست

کیش، مجاور بازار مرجان، پارک ساحلی مرجان

آدرس ساحل مرجان کیش

با کرایه تاکسی به راحتی می توانید به پارک ساحلی مرجان برسید، تقریبا تمام راننده تاکسیان کیش پارک ساحلی کیش را می شناسند، از این رو برای رسیدن به پارک مرجان و همین طور سواحل کیش دشواری نخواهید داشت.

جاهای دیدنی نزدیک به پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی سیمرغ کیش

دلفیناریوم کیش

نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب