پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

معرفی پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان کیش - در طول سفر با تور کیش گشت و گذار در پارک ساحلی مرجان را فراموش نکنید. تعداد مکان های دیدنی کیش کم نیست، اما همانطور که می دانید سواحل کیش از جاذبه های برجسته کیش در میان گردشگران است. اگر به همراه خانواده و یا به همراه دوستان به کیش سفر می کنید، به شما توصیه می کنیم تا پارک ساحلی مرجان را فراموش نکنید، پارک ساحلی مرجان در نزدیکی پارک ساحلی سیمرغ است، اگر از برتری این  دو پارک ساحلی بپرسید، باید بگوییم که بی اغراق هر کدام از این دو پارک ویژگی و زیبایی منحصر به فردی بر خوردارند، در ادامه با پارک ساحلی مرجان بیشتر آشنا خواهید شد :

از جاذبه های برتر و معروف پارک ساحلی مرجان، ساحل بسیار زیبا و منظره غروب آفتاب در این پارک است، تماشای غروب آفتاب از ساحل پارک مرجان از مناظر رومانتیک و رویایی جزیره کیش می باشد و هرساله دیدگان زیادی را به خود جلب می کند. برای تماشای زیبایی منحصر به فرد غروب خورشید در افق ساحل نیلگون خلیج فارس آماده باشید.

ساحل صخره‌ای پارک ساحلی مرجان نظیر سواحل دیگر کیش پر است از ماهی و آبزیان رنگا رنگ ، در این پارک از تماشای صدف، حلزون، شقایق‌ها و عروس‌های دریایی دریای نیلگون خلیج فارس لذت ببرید. در واقع زیبایی ساحل این پارک از جاذبه هاییست که نمی توان به راحتی از آن گذشت. اما فراموش نکنید که مواظب خزه‌ها و مرجان‌های ساحل نیز باشید.

امکانات پارک ساحلی مرجان

محوطه سازي جذاب

چشم انداز طبيعی زيبا

آلاچیق 

ایستگاه دوچرخه سواری

امکانات تفریحی آبی 

اسکله زیبا 

نشانی پارک ساحلی مرجان

کیش، مجاور بازار مرجان، پارک ساحلی مرجان

چطور به پارک ساحلی مرجان برسیم ؟

با کرایه تاکسی به راحتی می توانید به پارک ساحلی مرجان برسید، تقریبا تمام راننده تاکسیان کیش پارک ساحلی کیش را می شناسند، ار این رو برای رسیدن به پارک مرجان دشواری نخواهید داشت.

از مکان های دیدنی نزدیک به پارک ساحلی مرجان کیش

پارک ساحلی سیمرغ  کیش

دلفیناریوم کیش

نظرات کاربران
دیدگاه