پارک ساحلی سیمرغ، امکانات و نشانی پارک ساحلی سیمرغ

پارک ساحلی سیمرغ، امکانات و نشانی پارک ساحلی سیمرغ

معرفی پارک ساحلی سیمرغ، امکانات و نشانی پارک ساحلی سیمرغ

پارک ساحلی سیمرغ در جزیره کیش - اگر قصد سفر با تور کیش در یکی از فصول مناسب سفر به کیش را دارید، حتما آوازه در ساحل زیبای خلیج فارس به گوشتان خورده است، پس در طول سفر به کیش بازدید از پارک های ساحلی کیش را از دست ندهید و یک روز به یادماندنی را در کیش رقم بزنید، کیش دارای پارک ساحلی زیادیست که از امکانات تفریحی و گردشگری زیادی برخوردار است و حتی می توان گفت که پارک های ساحلی کیش یکی از مکان های دیدنی کیش می باشد. یکی از سواحل زیبای کیش، پارک ساحلی سیمرغ در قست جنوب شرقی جزیره کیش می باشد. پارک ساحلی سیمرغ مساحتی بالغ بر 15000 متر مربع به طول 300 متر داشته و دارای امکانات ورزشی و گردشی جذابیست.

در جزیره ساحلی سیمرغ شاهد امکانات متنوعی خواهید بود که همه گردشگران و بازدیدکنندگان جزیره کیش را به نوعی جذب خود کرده و همه با هررده سنی در پارک ساحلی سیمرغ لحظاتی خوش را سپری خواهند کرد، بچه ها در زمین بازی و بزرگسالان در زمین ورزش این پارک ، در فضای گرم و دوست داشتنی و در کنار ساحل زیبای پارک روز ها و لحظات سفر به کیش را در ذهن خود ماندگار می کنند.

در واقع، ساحل زیبای این پارک ساحلی از اصلی ترین جاذبه و شهرت این پارک زیبا در میان گردشگران تور کیش است.

از دیگر جاذبه های پارک ساحلی سیمرغ که نظر بیشتر گردشگران را به خود جلب کرده است، مجسمه های زیبای واقع در اسکله پارک ساحلی سیمرغ است. مجسمه سیمرغ و مجسمه های دیدنی دیگری در کنار دریا سوژه عکاسی مسافران عاشقان عکس سلفی  می باشد.

امکانات و ویژگی پارک ساحلی سیمرغ

چشم انداز بی نظیر 

آلاچیق و باربیکیو

پارک لوله

امکانات ورزشی

زمین بدمینتون

پینگ پنگ

پیست اسکیت

نوار تندرستی

مسیرهای پیاده روی

آبنما

ایستگاه دوچرخه

سرویس بهداشتی

فضای سبز

پارکینگهای طولی

نشانی پارک ساحلی سیمرغ 

کیش، در محدوده بین جاده جهان و جاده دوچرخه سواری در امتداد ساحل ماسه ای، در نزدیکی پارک ساحلی مرجان، پارک ساحلی سیمرغ

چطور به پارک ساحلی سیمرغ برسیم ؟

به راحتی با استفاده از یکی از تاکسی های این جزیره می توانید به پارک ساحلی سیمرغ برسید، پارک ساحلی سیمرغ ایستگاهیست که همه رانندگان تاکسی جزیره آن را به خوبی می شناسند.

از مکان های دیدنی نزدیک به پارک ساحلی سیمرغ کیش

پارک ساحلی مرجان کیش

دلفیناریوم کیش

نظرات کاربران
دیدگاه