سواحل کیش

سواحل کیش

بهترین سواحل کیش

با ایستادن در حاشیه ی ساحل کیش و تماشای افق، منظره ای زیبا و دل انگیز را مشاهده خواهید کرد که حس آرامش خاطر تکرار نشدنی را در شما بر می انگیزاند. آب های نیلگون خلیج فارس، آفتابی درخشنده، هوای پاک، سکوتی رؤیایی و آسمان آبی تمام دست به دست هم داده اند تا لحظاتی آرام و بی بدیل را برای گردشگران تور کیش به ارمغان بیاورند.

سواحل کیش
از شگفتی های دیگر سواحل کیش که آن را از دیگر سواحل متمایز ساخته ساحل نقره ای فام آن است که با درخشش نور خورشید به آن تلالؤ و زیبایی را می آفریند. علاوه بر  این مرجان ها به طور طبیعی به تصفیه آب می پردازند که این عامل سبب میشود کف دریا از فاصله های دور به شفافی قابل مشاهده باشد و بازدید کنندگان میتوانند حرکت دسته جمعی ماهی های تزیینی که در حاشیه ی ساحل در حال شنا کردن هستند را به راحتی مشاهده کنند.

سواحل زیبای کیش

امنیت در کیش

از دیگر ویژگی های ساحل جزیره ی کیش امنیت این جزیره به دلیل فقدان ماهی های خطرناک از جمله کوسه است که این خود در آرامش خاطر گردشگرانی که به شنا و یا دیگر ورزش های آبی مانند جت اسکی، غواصی، فلای بورد و کیبل اسکی روی می آورند مؤثر است. پس با خیال راحت به تجربه ی تفریحات کیش بپردازید و از سفر به کیش لذت ببرید.

دیدنی های کیش

نظرات کاربران
دیدگاه
از سراسر وب