تور کیش

کیش یکی از زیباترین جزایر ایران است که جاذبه‌های گردشگری زیادی دارد. در اینجا برخی از دیدنی‌های کیش را معرفی می‌کنیم:

سواحل کیش

کیش دارای سواحل زیبا و تمیز زیادی است که از جمله محبوب‌ترین آنها می‌توان به سواحل مرجان، مرجانی و صدف اشاره کرد. این سواحل مجهز به امکاناتی مانند چترهای آفتابی، صندلی‌های آفتابگیر و کافه‌ها و رستوران‌ها هستند.

بازارهای کیش

کیش دارای تعدادی از بازارهای بزرگ و کوچک است که از جمله محبوب‌ترین آنها می‌توان به بازار مرجان، بازار صدف و بازار آزاد اشاره کرد. این بازارها مجهز به انواع فروشگاه‌ها هستند که از جمله آنها فروشگاه‌های پوشاک، لوازم آرایشی، عطر، جواهرات، سوغاتی و صنایع دستی هستند.

بازار ونوس کیش

مرکز خرید پردیس کیش

بازار مراورید کیش

مرکز خرید رویا مال

مرکز خرید کیش

 

تفریحات کیش

کیش دارای تعدادی از موزه‌ها و پارک‌ها است که از جمله محبوب‌ترین آنها می‌توان به موزه مردم‌شناسی کیش، پارک دلفین، پارک ساحلی مرجان و پارک ارم اشاره کرد. این موزه‌ها و پارک‌ها مکان‌های عالی برای سرگرمی و تفریح هستند.

جاذبه‌های تاریخی کیش

کیش دارای تعدادی از جاذبه‌های تاریخی است که از جمله محبوب‌ترین آنها می‌توان به قلعه پرتغالی‌ها، شهر زیرزمینی کاریز و آتشکده کول خیرآباد اشاره کرد. این جاذبه‌های تاریخی یادگاری از دوران‌های مختلف تاریخی هستند.

رستوران‌ها و کافه‌های کیش

کیش دارای تعدادی از رستوران‌ها و کافه‌های متنوع است که از جمله محبوب‌ترین آنها می‌توان به رستوران‌های ساحلی، رستوران‌های سنتی ایرانی و رستوران‌های بین‌المللی اشاره کرد. این رستوران‌ها انواع غذاهای ایرانی، بین‌المللی و محلی را سرو می‌کنند.
اینها تنها برخی از دیدنی‌های کیش هستند. این جزیره زیبا و جذاب برای همه چیز از آفتاب گرفتن و شنا گرفته تا خرید و خوردن غذا چیزی برای ارائه دارد. اگر به دنبال یک تعطیلات عالی هستید، کیش یک انتخاب عالی است.
از سراسر وب