بازار ونوس کیش، بازار ونوس کیش از مراکز خرید کیش

بازار ونوس کیش، بازار ونوس کیش از مراکز خرید کیش

مراکز خرید کیش : بازار خرید ونوس کیش، بازار ونوس از مرکز خرید محبوب در کیش

بازار ونوس مرکز خرید کیش – در طول سفر با تور کیش، حتما سری به مراکز خرید جزیره بزنید، مهم نیست به دنبال چه چیزی هستید، همه چیز از پوشاک گرفته تا لوازم آرایشی و بهداشتی را در مراکز خرید کیش با قیمتی مناسب پیدا خواهید کرد. 

یکی از بازار های خرید محبوب کیش در میان مسافران تور کیش و اهالی جزیره، بازار ونوس با 2 طبقه و 310 مغازه متنوع است. این بازار مخصوص خرید پوشاک زنانه و مردانه است. با اینکه چند فروشگاه لباس بچگانه نیز می توان در آن یافت، اما بیشتر مغازه ها به فروش انواع لباس زنانه اختصاص دارد. بیشتر فروشگاههای بازار ونوس در طبقه اول واقع شده اند و در طبقه دوم بازار بیشتر دفاتر اداری و خدماتی مشغول به فعالیت هستند.

علاوه بر این، بازار ونوس کیش دارای یک رستوران، کافی شاپ و سالن بازی کودکان و خردسالان نیز می باشد. 

بازار-ونوس-کیش-مراکز-خرید-کیش

چطور به بازار ونوس کیش برسیم ؟

دسترسی به بازار ونوس کیش بسیار سهل و آسان است، همه اهالی کیش و رانندگان از نشانی بازار ونوس کیش مطلع اند. از محل اقامت خود یک تاکسی بگیرید و از او بخواهید که شما را بازار ونوس کیش برساند. 

نشانی و ساعات کاری بازار ونوس کیش

کیش،  خیابان سنایی

در طول سفر با تور کیش می توانید همه روزه از ساعت 9:30 صبح الی 1:30 ظهر و از ساعت 1:30 ظهر  و از ساعت 5:30 ظهر الی 11 شب از بازار ونوس کیش دیدن کنید و از مغازه ها و فروشگاه های موجود در بازار خرید کنید.

مراکز خرید نزدیک بازار ونوس کیش 

مرکز خرید مریم کیش

 
نظرات کاربران
دیدگاه