آژانس مسافرتی شیدا تور - کارگزار آنکارا

تلفن 00903124684962
وب سایت: http://www.shidatourturkey.ir
آدرس : 
Atatürk Bulvarı Uğurlu İşhaniNo: 25/237 Kavaklıdere - Ankara Türkiye
شهر :  تهران
مدیر :شیدا چتینکایا
اپراتور : خدمات سفارتی در آنکارا

انس مسافرتی شیدا تور در سال 2004 فعالیت خود را در عرصه ی توریسم و گردشگری با در اختیار داشتن مجوز (بند آ) اتحادیه آژانس های مسافرتی ترکیه (TURSAB) آغاز نموده و از آن زمان تا کنون مفتخراست ، با تکیه برسالها سابقه و تجربه ی پرسنل و رضایت مسافرین گرامی توانسته با در اختیار داشتن 4 دفتر فعال در آنکارا و ورودی سالانه بیش از 5000 مسافر به عنوان بزرگترین دفتر خدمات مسافرتی ایرانیان در ترکیه به فعالیت خود ادامه دهد. مدیران و پرسنل شیداتور همواره با جدیت و دلسوزی، بهترین خدمات را با مناسب ترین قیمت ها جهت مشتریان خود ارائه می دهند.

 

شیدا تور در سال جاری (1393 – 2014) در راستای جلب اعتماد و رضایت مسافرین محترم اقدام به دریافت مجوز رسمی پیکاپ پاسپورت نمود که در نهایت با بررسی کارنامه ی چند ساله ی این شرکت و تجزیه و تحلیل شاخصه های کمی و کیفی ، موفق به کسب امتیازات لازم و اخذ مجوز رسمی پیکاپ پاسپورت از وزارت امور خارجه ایران و پلیس مهاجرت و امور مرزها شد.

 

این شرکت با در اختیار داشتن دو دستگاه اتوبوس ، یک دستگاه ون و 4 دفتر فعال در زمینه فروش بلیط ، رزرو هتل ، خدمات اداری و خدمات مسافرتی ، با زیر مجموعه گسترده از آژانسهای مسافرتی معتبر و فعال در تهران و شهرستانها ، بزرگترین دفتر خدمات مسافرتی ایرانیان در ترکیه محسوب می شود.


ارسال نظر