آژانس مسافرتی سپاهان میقات( خان سفر )

تلفن 0292 - 3040501
فکس 0292 - 3040502
وب سایت: http://www.khansafar.com
آدرس : 
اصفهان سه راه سیمین ابتدای خیابان کمال مجتمع امین آژانس خدمات مسافرت هوایی جهانگردی و زیارتی سپاهان میقات خان سفر
شهر :  اصفهان
مدیر :حسین پاک نژاد
پروانه کسب : الف ب پ قطار
اپراتور : بلیط هواپیما تور و رزرو هتل Ticketing Tour Hotel

درباره خان سفر

 

سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس و رزرو هتل


خان سفر بر اساس تجارب 3دهه فعالیت حرفه ای مدیران خود با همفکری پویا و خلاقانه جوانه زد و طی تجربیات این سالها و بر اساس نیازهای واقعی مسافران زیر ساخت های آن بال و پر گرفت ، این روند چنان به سرعت پیش رفت که در اوایل سال 1396 نسخه اولیه خان سفر راه اندازی شد.

چرا خان سفر به وجود آمد؟

در جامعه امروز ایران دسترسی گسترده و آسان به اینترنت هر روز بیش از پیش قوت می گیرد، به طوری که ارائه خدمات آنلاین و فروش کالای آنلاین یکی از مهمترین عرصه های تجارت در ایران را تشکیل داده است.در تمام کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه جهان، سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار مدت هاست که وجود دارد، اکنون نیز زمان ورود ایران به این عرصه فرا رسیده است، چرا که استفاده گسترده از اینترنت، افراد جامعه را به سوی خرید آنلاین و استفاده از خدمات آنلاین سوق داده است. بنابراین خان سفر به وجود آمد تا جای خالی یک سامانه قدرتمند آنلاین خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس و رزرو هتل و کلیه خدمات گردشگری را پر کند.

چرا خان سفر؟

خان سفر با تمام ایرلاین های داخلی و خارجی طرف قرار داد است، دارای تیم پشتیبانی 24 ساعته قوی است که می توانند در هر زمانی ، سوالات مشتریان و خریداران را پاسخگو باشند و آن ها را راهنمایی کنند. خان سفر بهترین قیمت پروازها را تضمین می کند و این موضوع با یک بررسی و جستجوی چند ثانیه ای در سامانه ثابت می ­شود. در خان سفر می توان تمام پروازها و مسیرهای داخلی و خارجی را با قیمت های دقیق و ایرلاین های طرف قرارداد مشاهده کرد و پس از بررسی بلیط مورد نظر را رزرو یا خرید کرد. در خان سفر می توان جاذبه های هیجان انگیز و جالب گردشگری کشورها و شهرهای مختلف دنیا را دید. در خان سفر می توان برای هر گونه سوالی درباره سفر به آسانی پاسخی کامل پیدا کرد.

 

خان سفر می خواهد به کجا برسد؟

خان سفر می خواهد بزرگترین سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما و قطار و اتوبوس و رزرو هتل در ایران و خدمات گردشگری آنلاین باشد، این هدف چندان دور از ذهن و دست نیافتنی نیست ، مجموعه همکاران خان سفر و مشتریان این قابلیت را دارند که خان سفر را در مدت زمانی کمتر از آنچه انتظار می رود به این هدف برسانند.خان سفر می خواهد مرجع کاملی برای راهنمای سفر و هر آنچه که مربوط به سفر می شود ، باشد . همکاران فعال در بخش تولید محتوا این فرایند را به سرعت به سرانجام خواهند رساند. به گونه ای که تمام نیازهای کلیدی کاربران سامانه را برای دانستنی های سفر پاسخگو باشند.

 

در اندیشه خان سفر چه می گذرد؟

افراد جامعه ما مدت هاست مانند کشورهای پیشرفته دنیا ، استفاده از اینترنت را برای رفع نیازهای روزانه وارد زندگی روزمره خود کرده اند ، بنابراین طبیعی است که انتظار داشته باشند یک سامانه قدرتمند و معتبر خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما ، قطار ، اتوبوس و هتل در داخل کشور به آن ها خدمات مناسب و با کیفیت ارائه دهد ، خان سفر باور دارد که برای برآوردن این انتظار باید از تمام ظرفیت های خود استفاده کند تا پاسخ گوی مشتریان و کاربران خود باشد، چرا که این حق طبیعی افراد است که از منزل یا محل کار، در طول مسیر رفت و آمد روزانه ، هنگامی که به شدت درگیر کارهای روزانه خود هستند از طریق موبایل، تبلت یا کامپیوتر خود با استفاده از یک سامانه خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما، پروازها را مشاهده کنند، قیمت ها را بررسی و مقایسه کنند، بلیط را رزرو کنند یا خریداری کنند و البته درباره سفری که می خواهند بروند تمام اطلاعات لازم را کسب کنند و اگر سوالی داشتند از پاسخگویی یک تیم پشتیبانی 24 ساعته بهره مند باشند.خان سفر راحتی و کیفیت برتر دسترسی به خدمات خرید و رزرو بلیط هواپیما، قطار و هتل را شایسته مردم می داند و هنگامی که رضایت مندی مشتریان و کاربران را از خدمات خود مشاهده کند، رسالت خود را به انجام رسانده است.

 

برای دسترسی راحت شما به خان سفر آدرسهای مختلفی فراهم کرده ایم. شامل atkt.ir مخفف " ایرلاین تیکت " و tripme.ir به معنای " سفر من " و aseman7.ir به معنای آسمان هفتم " و همچنینgashtbin.ir به معنای " گشت بین " و gashtsara به معنای  سرای گشت " و besttravels.ir و besttrips.ir و travelbest.ir به معنای " بهترین سفرها "


ارسال نظر