آژانس مسافرتی دالاهو

تلفن 02141663000
فکس 02189788096
وب سایت: https://dalahoo.com/
آدرس : 
تهران، یوسف‌آباد، خیابان فتحی شقاقی، نرسیده به ولیعصر، پلاک 8، ساختمان هما، واحد 1
شهر :  تهران
دالاهو کجاست؟
دالاهو واژه‌ای با ریشه کردی می‌باشد که به از ترکیب «دال» و «آهو» تشکیل شده است. دال به معنای عقاب و آهو نیز با زبان پارسی ریشه مشترک دارد، همچنین به تعابیر دیگر دالاهو به معنای لانه عقاب نیز آمده است. دالاهو منطقه‌‌ای جنگلی-کوهستانی (از نوع جنگل‌های زاگرسی) می‌باشد که در نزدیکی شهرستان کرند غرب (استان کرمانشاه) واقع شده است.

شهرستان دالاهو یکی از شهرستان‌های استان کرمانشاه است. شهر کرند مرکز شهرستان دالاهو در 99 کیلومتری کرمانشاه قرار دارد. این شهر به دلیل وجود جاذبه‌های طبیعی فراوان و آب و هوای مطلوب در فصول گرم سال پذیرای گردشگران بسیاری می‌باشد. علاوه بر طبیعت بکر، این شهر دارای جاذبه‌های فرهنگی از جمله اماکن زیارتی «پیر موسی» و «بنیامین»، روستای سرخه دیزه، تنگه پاتاق، مقبره بابایادگار و... می‌باشد.

تاریخچه آژانس دالاهو
آژانس خدمات مسافرتی آریاناسیر دالاهو با همكاری تعدادی از كوهنوردان، طبیعت‌گردان، اساتيد دانشگاه، علاقمندان به محيط زيست و عكاسان با هدف ارائه خدمات به علاقمندان طبيعت‌گردی و گردشگری با مجوز سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ایران (شماره مجوز 1926-126/902) از ارديبهشت سال 1385 فعاليت خود را آغاز نموده است.
اساس و پايه شرکت گردشگریِ دالاهو بر پايۀ شناخت درست از ميراث طبيعی، تاريخی و فرهنگی ايران زمين و استفاده بهينه از اين ميراث شكل گرفت تا علاقمندان به طبيعت، تاريخ و فرهنگ بتوانند از زيبايي‌های ايران زمين لذت برده و فرهنگ صحيح طبيعت‌گردي و گردشگری را بسط و توسعه دهند.
در همين راستا شرکت دالاهو آمادگي دارد در هر منطقه از ايران تورهای مسافرتیِ طبیعت‌گردی، ایرانگردی را برگزار کند. این تورها همراه با بازديد از مناطق بکر و ناشناختۀ ایران، سفر‌های ماجراجویانه و هیجان‌انگیز در قلب جنگل‌ها، کویرها، کوهستان‌ها، رودخانه‌ها، غارها و دریاچه‌ها خواهد بود.
همچنین شرکت دالاهو با هدف توسعه گردشگری در سطح جهانگردی از سال 1388 نیز اقدام به برگزاری تورهای ارمنستان، ترکیه، تایلند، هند و مالزی نمود، و هم اکنون با داشتن 5 سال تجربه در زمینه اجرای تورهای تاریخی و طبیعت‌گردی در کشور همسایه های یاد شده یکی از پیشروان اجرای تور در این کشور می‌باشد.
پس از 8 سال تجربه، دالاهو با اجرای بیش از دو هزار سفر گروهی افتخار می‌نماید که در بین سفردوستان و گردشگران نامی معتبر و شناخته شده است.

خدمات دالاهو

برگزاری تورهای طبیعت‌گردی، ایرانگردی، کوهنوردی، ماجراجویانه، صخره‌‌نوردی، دره‌پیمایی، کویرنوردی، جنگل‌پیمایی، راه‌پیمایی، اسکی، دوچرخه‌سواری، غارنوردی، شترسواری، بازدید از حیات‌وحش، پرنده‌نگری، بازدیداز پارک‌های ملی، بازدید از روستاهای هیجان‌انگیز، دیدار از شهرهای تاریخی و...
برگزاری تورهای تخصصی، آموزشی، ایران‌شناسی و...
برگزاری سفرهای انفرادی در تمام روزهای سال به تمام شهرهای ایران و کشورهای ترکیه، ارمنستان و...
رزرو اتاق در هتل‌های داخلی و خارجی و تهیۀ بلیط پروازهای داخلی و خارجی
فراهم کردن وسیلۀ نقلیۀ متناسب با آن‌چه متقاضیان برای سفرهای خود به آن نیاز دارند.
طراحی و اجرای سفرها و تورهای درخواستی برای گروه‌های دوستانه، خانواده ، شرکت‌ها، سازمان‌ها و...
برگزاری تورهای خارجی ماجراجویانه ارزان قیمت در قالب گروه‌های کوچک و بزرگ در کشورهای مختلف (ترکیه، ویتنام، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، هند، مالزی، اروپا و...)


ارسال نظر