دیدنی های کیش، جاذبه ها و مکان های دیدنی مشهور در کیش

قایق های کف شیشه ای در جزیره کیش، قایق شیشه ای کیش

قایق های کف شیشه ای در جزیره کیش، قایق شیشه ای کیش

قايق هاي کف شيشه اي جزیره کیش، اجاره قایق شیشه ای کیش

قايق هاي کف شيشه اي  جزیره که به نام کشتی آکواریوم نیز شهرت دارند، به توریستان و مسافران تور کیش این فرصت را می دهند تا از نادیده ها در دنیای زیر آب لذت ببرند. حتی اگر غواصی بلند نیستید و از شنا کردن می ترسید دیگر لازم نیست افسوس چیزی را بخورید، قايق هاي کف شيشه اي شما را به تماشای ماهى و مرجان ها خواهند برد. اين قايق ها، همان طور كه از اسمشان پيداست، کفشان از شیشه ساخته شده و به مسافران اجازه می دهد تا با گذر بر دریا از ماهی ها و مرجان ها دیدن کنند. 
لذت سوار شدن در این آکواریم های محرک را از دست ندهید، ماهی های تزئینی، خرچنگ ها، لاک پشت های بزرگ، انواع مرجان های زیبا در کرانه دریا منظره ای رویا ایست که تا با چشمان خود نبینید باور نمی کنید. 

هیجان انگیزترین تفریحات کیش و قیمت تفریح در کیش

هیجان انگیزترین تفریحات کیش و قیمت تفریح در کیش

5 تفریح برتر کیش – هیجان انگیزترین تفریحات در کیش را از دست ندهید !

جاذبه های متنوع و مختلف اش از سواحل زیبا خلیج فارس گرفته تا شهرتاریخی و اسرار آمیز زیرزمینی کاریز کیش و ... زیبایی جزیره کیش را دو چندان کرده است . از این رو محبوبیت تور کیش بی دلیل نیست، سفر به کیش نه تنها به یکی از محبوب ترین سفرهای داخلی بدیل گشته، بلکه به اولین انتخاب جوانان و نوجوانان خوش ذوق و پر هیجان نیز تبدیل شده است. 

اگر با جاذبه های کیش آشنایی ندارید، می توانید در صفحه دیدنی های کیش اطلاعات سودمندی از برترین و پربازدید ترین مکان های دیدنی کیش کسب کنید و آنلاین به کیش سفر کنید.

و اما کیش  تنها جزیره مکان های دیدنی طبیعی و تاریخی نیست، امکانات تفریحی متنوع و گسترده ای که در کیش تعبیه شده، تعداد زیادی توریست و هیجان دوست را به خود جلب کرده است، از تفریحات آبی گرفته تا هیجان پرواز در آسمان. در ادامه با هیجان انگیز ترین و پر مخاطب ترین تفریحات کیش آشنا شوید :

غواصی در بهترین کلوپ غواصی کیش

غواصی در بهترین کلوپ غواصی کیش

اجاره ماشین در کیش – رنت کار کیش

اجاره ماشین در کیش – رنت کار کیش

کرایه خودور در کیش و شرایط اجاره ماشین

چیزی که برای عاشقان ماشین و خودرو در جزیره کیش جذاب است، اجاره ماشین های لوکس و فوق لوکس در جزیره است، در طول سفر با تور کیش می توانید رویاهایتان را در واقعیت ببینید و با آخرید مدل ماشیت خارجی با قیمتی بسیار ارزان رانندگی کنید و عکس سلفی بگیرید. واقعا برای تماشای تمام زیبایی ها و مکان های دیدنی تماشایی کیش به یک ماشین خوب نیاز است تا بتوانید به راحتی تنها از سفر لذت ببرید.

علاوه بر این؛ رانندگی با ماشین های خارجی فوق لوکس و تجربه رانندگی با یکی از پر شتاب ترین خودرو های روز دنیا، قطعا یکی از تفریحاتیست که همه ما دوست داریم. در جزیره کیش اجاره چنین ماشین هایی دشوار نیست و با پرداخت هزینه نه چندان زیادی می توانید ماشین لوکس دلخواهتان را سوار شوید

لذت گشت و گذار دور جزیره با ماشین لوکس رویایتان را از خود نگیرید. در طول سفر با تور کیش به یکی از مراکز رنت کار کیش سری بزنید ماشین دلخواهتان را در مدت زمان معلوم کریه کنید. 

کشتی یونانی کیش، راز و اسرار کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی کیش، راز و اسرار کشتی یونانی کیش

کشتی یونانی کیش و راز پنهان در پس این کشتی، تصاویر کشتی یونانی کیش

اگر شما هم قصد سفر با تور کیش را دارید، بازدید از کشتی یونانی کیش را از دست ندهید، کیش این جزیره زیبا و تماشایی که به مروارید خلیج فارس شهرت پیدا کرده است، در خود دیدنی های زیادی اعم از جاذبه های تاریخی و دیدنی های مدرن امروزی را جای داده است که به یکی از مشهور ترین آنها می توان به کشتی یونانی اشاره کرد. 

کشتی یونانی يك كشتي عظيم‌الجثه قدیمی در سواحل نيلگون كيش است که سالهاست به اتفاق در غرب جزیره به گل نشسته است، امروزه کشتی یونانی به گل نشسته در جزیره به عنوان سمبل و نماد جزیره کیش محسوب می شود.

دیدنی های کیش : مجموعه تفریحی بولینگ مریم کیش

دیدنی های کیش : مجموعه تفریحی بولینگ مریم کیش

بولینگ مریم کیش از مجموعه تفریحی کیش، مجموعه تفریحی بولینگ مریم کیش

بولینگ مریم کیش از اماکن تفریحی محبوب در کیش می باشد که گردشگران تور کیش را می تواند یک روز کامل به خود مشغول کند. از دلایل محبوبیت بولینگ مریم کیش ارائه امکانات ورزشی و تفریحی با قیمت مناسب است. برای آنهایی که می خواهند از شلوغی جزیره کیش فرار کنند و روزی را دور کیش سپری کنند مجموعه تفریحی بولینگ مریم کیش مکانی مناسب و دوست داشتنی است.

از امکانات مجموعه ورزشی بولینگ مریم :

شهربازی پیشرفته هایلند کیش

شهربازی پیشرفته هایلند کیش

شهر بازی هایلند کیش از پیشرفته ترین شهربازی های جزیره کیش، تصاویر شهر بازی پیشرفته هایلند کیش

شهر بازی هایلند کیش – شهر بازی برای تمام سنین همیشه جذاب بوده و در اولین انتخاب های جوانان و خانواده ها برای گذراندن اوقات فراغتی پر تپش و هیجان در جزیره کیش می باشد.

در طول سفر با تور کیش این تفریح پر هیجان همراه شما خواهد بود. با سفر به کیش در شهربازی هایلند کیش هیجان واقعی را حس خواهید کرد.  شهر بازی هایلند کیش مساحتی به اندازه 3 هکتار دارد و  شامل پیشرفته ترین تجهیزات بازی همراه با تکنولوژی روز دنیا  می باشد، در واقع این پارک از مجهزترين مجموعه هاي تفريحي در سطح كشور است.

در پارک هایلند کیش چه چیزی در انتظار شماست ؟