پارک برتر کیش، بزرگ‌ترین پارک‌های جزیره کیش

از ۱۵۲ رای

5 پارک برتر کیش، پارک‌های بزرگ کیش را بشناشید 

پارک شهر کیش

یکی از جدیدترین و بزرگ‌ترین پارک‌های ساخته‌شده در جزیره کیش، پارک شهر کیش به مساحت 108 هکتار است. این پارک اگر جه از تازه‌های جزیره کیش است اما خیلی زود به محبوبیت رسید. پارک شهر کیش محل خوبی برای یک پیک‌نیک فوق‌العاده، پیاده‌روی و تفریح است. امکانات مفرحی که در پارک شهر کیش فراهم‌شده این امکان را به بازدیدکنندگان می‌دهد تا در طول سفر با تور کیش ساعت‌ها سرگرم شوید.

از ویژگی ها و امکانات پارک شهر کیش :

فضای سبز بسیار زیبا
دریا جه مصنوعی (اولین دریا جه بزرگ کیش)
قایق‌سواری در دریاچه
محوطه بازی کودکان
آلاچیق و باربکیو
پیست دوچرخه و اسکیت
آب نمای و میدان گل
فضاسازی مناسب برای معلولان
از امکانات در دست ساخت این پارک :
پارکینگ به مساحت یک هکتار 
شهربازی مدرن به مساحت 5 هکتار 

پارک ساحلی سیمرغ

از دیگر پارک های معروف و بزرگ جزیره کیش، پارک ساحلی سیمرغ است. پارک ساحلی سیمرغ در جنوب شرقی جزیره کیش واقع شده و مساحتی به اندازه 15000  متر مربع و بطول 300 متر دارد. این پارک دیدنی را می توانید در نزدیکی هتل مارینا پارک و دلفیناریوم کیش پیدا کنید. فض سازی زیبا و امکانات تفریحی موجود در این پارک، پارک ساحلی سیمرغ را یه بخشی از جاذبه های گردشگری جزیره کیش بدیل کرده است. به شما توصیه در طول سفر با تور کیش، گشت و گذار در پارک ساحلی سیرغ را فراموش نکنید. موقعیت ویژه این پارک، در امتداد ساحل ماسه ای از دیگر نکاتیست که به جذابیت پارک ساحلی سیمرغ افزوده است.

از ویژگی ها و امکانات پارک ساحلی سیمرغ :

واقع در امتداد ساحل ماسه ای
پارک لوله
زمین بدمینتون
زمین پینگ پنگ
پیست اسکیت
نوار تندرستی
مسیر پیاده روی
آبنما و فضاسازی زیبا
ایستگاه دوجرخه سواری
سرویس بهداشتی 
پارکینگ

پارک هنگام کیش

پارک هنگام کیش از دیگر پارک های بزرگ واقع در جزیره کیش است، این پارک اگرچه جزو پارک های قدیمی کیش محسوب می شود، اما محبوبیت و جذابیت خود را در میان گردشگران تو کیش حفظ کرده است. 

از ویژگی های پارک هنگام کیش

فضا سازی بسیار زیبا
میحیطی گرم و خانوادگی
سایبان های طبیعی 
مسیر های پیاده روی 

پارک ساحلی و اسکله میر مهنا

درست مخالف پارک ساحلی سیمرغ، در شمال غربی جزیره کیش، پارک ساحلی میر مهنا قرار دارد. پارک ساحلی میرمهنا به دو بخش 1 و 2 تقسیم شده و در موقیعت عال یجزیره کیش قرار گرفته است، میرمهناست که در بلوار دریا قرار گرفته، در اصلی ترین بلوار کیش که بیشتر رستوران‌ها، مراکز خرید و هتلهای کیش هم در آن واقع شده قرار گرفته است و دسترسی به آن بسیار اسان است. از مسجد خاتم تا اسکله ماهیگیری فاز یک و از اسکله ماهیگیری تا میدان جاسک فاز 2 پارک ساحلی مهنا می باشد. مهم نیست که این اولین سفر شما با تور کیش است و یا 100 ام بار، امکان ندارد کسی به پارک ساحل و اسکله مهنا برود و عکس سلفی نگیرد. این پارک دیدنی و زیبا زیبا ترین مناظر را به چشمان شما هدیه می دهد. از تماشای تماشای فضای سبز پارک گرفته تا تماشای دریای آبی و نورردازی زیبا در اسکله. 

از ویژگی ها و امکانات پارک ساحلی و اسکله میر مهنا 

مسیر پیاده روی
آلاچیق و فضا سازی زیبا
اسکله ماهیگیری
ایستگاه قایق های تفریحی
اسکله تماشای دریا
محیطی آرام با نورپردازی زیبا
منقل های پخت کباب
دسترسی آسان

از امکانات در دست ساخت پارک میر مهنا

 دو زمین بازی کودکان 

پارک ساحلی مرجان کیش

یکی از دیگر پارک هیا معروف کیش که به زیبایی کیش افرزوده، پارک ساحلی مرجان است. در طول سفر با تور کیش، برای تماشای طلوع و غروب آفتاب حتما به پارک مرجان بروید و از تفریحجات آبی این پارک مفرح لذت ببرید. ساحل صخره‌ای مرجان نظیر سواحل دیگر جزیره پر از ماهی و آبزیان رنگی است و تماشای صدف و حلزون، شقایق‌ها و عروس‌های دریایی در این پارک از جاذبه هیا مختص پارک مرجان است، تنها می بایست مواظب خزه‌ها و مرجان‌ها باشید.

از امکانات و ویژگی های پارک ساحلی کیش 

آلاچیق و فضا سازی زیبا
پیست دوچرخه سواری
تفریحات آبی متنوع ( جت اسکی، غواصی و...)

پارک ساحلی ماهی گیر کیش

پارک ساحلی ماهی گیر کیش از دیگر مکان های دیدنی ایست که بازدید از آن را در طول سفر با تور کیش توصیه می کنیم. پارک ساحلی ماهیگیر به مساحت ۴ هزار مترمربع در کرانه های شرقی سواحل کیش ساخته شده و مجسمه مرد ماهیگیر رکورد بزرگترین مجسمه فیگوراتیو کشور در ارتفاع ۱۲ متری نظاره گر زیباییهای این پارک ساحلی است.

از ویژگی ها و امکانات پارک ساحلی ماهی گیر

2 آبنما ( یکی در شرق و دیگری در غرب پارک)
استراحتگاه های زیبا 
درختان بزرگ و تنومند

 

مکان های دیدنی معروف کیش

تفریحات آبی محبوب کیش

 
ارسال نظر