ماه عسل در کیش، قیمت و هزینه سفر ماه عسل به کیش

از ۱۵۵ رای

ماه عسل در کیش، گذراندن سفر ماه عسل در جزیره کیش : راهنمای سفر ماه عسل به کیش

کیش جزیره زیبا و عروس زیبای خلیج فارس، با ساحل دیدنی، اماکن گردشگری و امکانات تفریحی متنوع به یکی از بهترین مقاصد گردشگری , طبیعت گردی ایران تبدیل شده است. سواحل زیبای کیش دارای ساختار مرجانی است و آب درخشنده آب های کیش بسیار خیره کننده است، ساحلی درخشان با کف ماسه ای سپید و ماهی های رنگارنگ، منظره ای که تنها شاید بتوان در کشور ساحلی زیبای تایلند دید. همه اینها باعث شده تا کیش به مقصدی محبوب در میان زوجین جوان برای سپری کردن به یاد ماندنی ترین سفر عمرشان، سفر ماه عسل، تبدیل شود. سواحل زیبا، اماکن دیدنی بسیار زیبا و هزینه مناسب اقامت در هتل های کیش، جزیره را تبدیل به مقصدی مقرون به صرفه  برای سفر  ماه عسل عاشقانه کرده است. 

در جزیره کیش با هر بودجه ای می توانید سفر ماه عسل فراموش نشدنی را سپری کنید، از اقامت در بهترین هتل های 5 ستاره تا سفر مقرون به صرفه و ارزان ماه عسل در اقامت در یکی از هتل های خوب 3 ستاره کیش نظیر هتل سيمرغ كيش، هتل جام جم کیش و... همه رنج سفر ماه عسلی در جزیره کیش امکان پذیر است.
در طول سفر با تور کیش دوربین خود را فراموش نکنید چرا که حتما عکس های سلفی بسیار زیبایی شکار لنز دوربین شما خواهد شد و این عکس ها تنها به یادگار از سفر ماه عسل شیرینتان برای همیشه خواهند ماند. برای عکس یادگاری می توایند از منظره بسیار زیبای طلوع زیبای کیش در کنار اسکله شروع کنید.

 
 
سوالات متداول

تست2

تست

ارسال نظر

آخرین نظرات

  • ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - admin

    این برای تست است

    • این برای تست استاین برای تست است - admin  ۱۳۹۸/۱۱/۲۱