زیباترین سواحل کیش، پارک های ساحلی کیش، تصاویر و راهنمای بازدید از سواحل محبوب کیش

اسکله تفریحی کیش- Grand Recreational Pier

اسکله تفریحی کیش- Grand Recreational Pier

اسکله تفریحی کیش، مکان های دیدنی کیش در اسکله تفریحی کیش

اسکله تفریحی ساحلی کیش یکی از جاذبه های ویژه جزیره به حساب می آید، توریستان و مسافران تور کیش در طول سفر به جزیره حتما سری به اسکله ساحلی می زنند تا از منظره اقیانوس آبی در این اسکله آرامش واقعی را لمس کنند. در کنار منظره زیبا، این اسکله به خوبی تجهیز شده و انواع تفریحات آبی کیش در آن در دسترس است. پس از گشت و گذار در اسکله و سپری کردن لحظاتی هیجان انگیز به یکی از رستوران ها و کافه های اسکه بروید تا غذایی لذیذ میل کنید و انرژی دوباره بگیرید. 

اسکله ساحلی طولی به اندازه 437 متر و عرضی به اندازه 18 متر دارد و در کل مساحت اسکله تفریحی کیش به 10 هزار متر مربع می رسد.

پارک ساحلی مرجان، امکانات و نشانی پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان، امکانات و نشانی پارک ساحلی مرجان

معرفی پارک ساحلی سیمرغ، جاذبه ها و نشانی پارک ساحلی مرجان

پارک ساحلی مرجان کیش - در طول سفر با تور کیش گشت و گذار در پارک ساحلی مرجان را فراموش نکنید. تعداد مکان های دیدنی کیش کم نیست، اما همانطور که می دانید سواحل کیش از جاذبه های برجسته در جزیره کیش در میان گردشگران است. اگر به همراه خانواده و یا به همراه دوستان به کیش سفر می کنید، به شما توصیه می کنیم تا پارک ساحلی مرجچان را فراموش نکنید، پارک ساحلی مرجان در نزدیکی پارک ساحلی سیمرغ است، اگر از برتری این  دو پارک ساحلی بپرسید، باید بگوییم که بی اغراق هر کدام از ویژگی و زیبایی منحصر به فردی بر خوردارند، در ادامه با پارک ساحلی سیمرغ بیشتر آشنا خواهید شد :

از جاذبه های برتر و معروف پارک ساحلی مرجان، ساحل بسیار زیبا و منظره غروب آفتاب در این پارک است، تماشای غروب آفتاب از ساحل پارک مرجان از مناظر رومانتیک و رویایی جزیره کیش می باشد و هرساله دیدگان زیادی را به خود جلب می کند. برای تماشای زیبایی منحصر به فرد غروب خورشید در افق ساحل نیلگون خلیج فارس آماده باشید.

از امکانات و ویژگی پارک ساحلی مرجان :

پارک ساحلی سیمرغ، امکانات و نشانی پارک ساحلی سیمرغ

پارک ساحلی سیمرغ، امکانات و نشانی پارک ساحلی سیمرغ

معرفی پارک ساحلی سیمرغ، جاذبه ها و نشانی پارک ساحلی سیمرغ

پارک ساحلی سیمرغ در جزیره کیش - اگر قصد سفر با تور کیش در یکی از فصول مناسب سفر به کیش را دارید، حتما آوازه در ساحل زیبای خلیج فارس به گوشتان خورده است، پس در طول سفر به کیش بازدید از پارک های ساحلی کیش را از دست ندهید و یک روز به یادماندنی را در کیش رقم بزنید، کیش دارای پارک ساحلی زیادیست که از امکانات تفریحی و گردشگری زیادی برخوردار است و حتی می توان گفت که پارک های ساحلی کیش یکی از مکان های دیدنی کیش می باشد. یکی از سواحل زیبای کیش، پارک ساحلی سیمرغ در قست جنوب شرقی جزیره کیش می باشد. پارک ساحلی سیمرغ مساحتی بالغ بر 15000 متر مربع به طول 300 متر داشته و دارای امکانات ورزشی و گردشی جذابیست.

در جزیره ساحلی سیمرغ شاهد امکانات متنوعی خواهید بود که همه گردشگران و بازدیدکنندگان جزیره کیش را به نوعی جذب خود کرده و همه با هررده سنی در پارک ساحلی سیمرغ لحظاتی خوش را سپری خواهند کرد، بچه ها در زمین بازی و بزرگسالان در زمین ورزش این پارک ، در فضای گرم و دوست داشتنی و در کنار ساحل زیبای پارک روز ها و لحظات سفر به کیش را در ذهن خود ماندگار می کنند.

از امکانات و ویژگی پارک ساحلی سیمرغ : ...