پس از رسیدن به کیش به چه نکاتی باید توجه کرد

از ۱۵۲ رای

همه چیز درباره سفر به کیش، نکاتی که نباید  قبل و بعد از سفر به کیش فراموش کنید

سفر به کیش بی تردید یکی از سفر های رویایی و به یاد ماندنی شما خواهد بود و در طول سفر خود با تور کیش حتما لحظات خاطره انگیزی را در جاذبه ها و امکان  دیدنی کیش خواهید گذراند که تا مدت ها طعم شیرین و هیجان اش با شما خواهید بود. اما با توجه به چند نکته لذت سفر شما در کیش به راحتی دو چندان می شود. استفاده از ثانیه به ثانیه سفر و گذراندن سفری رویایی به سواحل زیبای کیش مستلزم رعایت تنها چند نکته می باشد که در این مقاله قصد داریم  به شرح تک تک این نکات بپردازیم. 

پس برای گذراندن بهترین سفرعمرتان به کیش آماده باشید :

مدیریت زمان در طول سفر به کیش

همانطور که می دانید تنها راه استفاده بهینه و کار آمد از تک تک لحظات سفر در کیش راهی نیست جز جمع آوری فهرستی از مکان های دیدنی و گردشی این جزیره، با این راه تنها به مکان هایی می روید که به حس هیجان شما را روحی تازه می بخشند.  از این گذشته، اگر قصد خرید در این جزیره زیبا را دارید، بهترین و جذاب ترین مراکز خرید دبی در انتظار شماست، مراکز خریدی همچون : مرکز خرید ونوس، مرکز خرید زیتون، مرکز خرید پانیذ، بازار پردیس ۱ و... اما برای خرید در جزیره کیش باید زیرکانه عمل کرد، تمام زمان و وقت ارزشمند شما ممکن است در مراکز خرید متنوع و متفرقه کیش بمیرد. برای پیشگیری از اتلاف وقت و مدیریت زمان در سفر تنها از محبوب ترین و پر بازدید ترین مراکز خرید کیش خرید کنید تا در ارزان ترین قیمت، بهترین اجناس را تهیه کنید.

مدارک و کارت شناسایی را فراموش نکنید

بلیط، شناسنامه، کارت ملی هوشمند و واچر هتل از مدارکی هستند که پیش از حرکت به سوی فرودگاه و آغاز سفر باید حتما چک شوند. فراموش نکنید که وجود شناسنامه برای تحویل اتاق در تمام هتل های کیش ضروری می باشد و حتی اگر از ماه ها قبل به رزو هتل اقدام کرده باشید، بدون کار شناسایی - شناسنامه تحویل اتاق میسر نخواهد بود.

در فرودگاه کیش

وسایل گران بها و گران قیمت به علاوه شناسنامه خود را هنگام سوار شدن به هواپیما به جای قرار دادن در ساک و یا کوله پشتی حتما در کیف دستی خود قرار دهید، ساک های شما را با امنیت بالایی تحویل گرفته می شوند اما به صورت تضمینی و با امنیت 100%  انجام نمی گیرند. از این رو، بهتر است وسایل مهم و با ارزش را پیش خود حفظ کنید تا درصد و احتمال نگرانی و اشتباه را به صفر برسانید.

پس از رسیدن به فرودگاه کیش نیز با مسئولین فرودگاه همکاری لازم را انجام دهید تا پروسه تحویل بار سریع انجام گیرد.

شنا در آب های کیش

خبر خوب درباره آب های نیلگون و آبی جزیره کیش اینکه آب‌های ساحلی این جزیره فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی‌خطر است. اما به این معنا نیست که می توانید در هر منطقه ای از ساحل شنا کنید، خطر غرق شدن همواره در کمین شماست، پس برای شنا تنها از ‌مکان‌های مشخصی که در ساحل جزیره کیش در نظر گرفته شده اند مانند پلاژ بانوان و پلاژ آقایان استفاده کنید و سفر خود و همراهان را به تلخی تبدیل نکنید.

با شنا در این پلاژ ها می توانید از خدمات و سرویس های آنها نیز استفاده کنید. نکته دیگر اینکه آب های کم عمق را دست کم نگیرید، هنگام شنا در آب‌های کم‌عمق و یا راه رفتن در آب دریا مواظب توتیا باشید.

 

ارسال نظر