bulletپرسش: قیمت‌ اجناس در مراکز خرید جزیره کیش چگونه است؟
bulletپاسخ: میانگین قیمت کالاها و خدمات نظیر مواد غذایی، رستوران‌ها، میوه، حمل و نقل و… در جزیره کیش بالاتر از میانگین قیمت در کشور (تهران و بقیه شهرها) است.قیمت لوازم الکترونیکی مثل لپ‌تاپ، موبایل، دوربین‌های دیجیتال و… نیز بدون اختلاف با تهران یا بعضا گران‌تر است.قیمت پوشاک حدود ۱۰ تا ۲۰ درصد ارزان‌تر از شهرهای دیگر  است.
bulletپرسش: آیا شنا در آب‌های جزیره کیش خطرناک است؟
bulletپاسخ: آب‌های ساحلی جزیره کیش فاقد کوسه خطرناک بوده و شنا در دریا کاملا بی‌خطر است. کوسه‌هایی که بعضا در ساحل کیش دیده می‌شوند از ماهی‌های کوچک تغذیه می‌کنند و برای شناگران خطری ندارند.هنگام شنا در آب‌های کم‌عمق و یا راه رفتن در آب دریا مواظب توتیا باشید. از این رو، توصیه می کنیم تا در طول سفر به کیش تنها در مکان های مشخص شده و نظارت شده برای شنا ، شنا کنید.
bulletپرسش: سفر به کیش با خودروی شخصی (زمینی – دریایی) چگونه است؟
bulletپاسخ: برای داشتن سفری زمینی به کیش تنها کافیست به یکی از بنادر لنگه، آفتاب و یا چارک بروید و از طریق دریا وارد جزیره کیش شده و خودروی شخصی خود را نیز به جزیره کیش انتقال دهید.
bulletپرسش: زمان مناسب برای سفر به کیش ؟
bulletپاسخ: از اوایل دی‌ماه تا اواخر ماه‌اردیبهشت بهترین زمان سفر به کیش از لحاظ آب و هوایی می باشد. در این ماه ها کیش دارای هوایی مطلوب و خنک است. 
bulletپرسش: از مزیت های سفر با تور کیش ؟
bulletپاسخ: معمولا سفر از شهری به شهر دیگر و یا از کشوری به کشور دیگر با تور مقرون به صرفه تر و ارزان تر است. سفر با تور کیش نیزبه دو دلیل مقرون به صرفه تر است: اولا، تور ها معمولا با بهترین هتل ها، اتاق ها و یا هتل آپارتمان ها قرار داد دارند و با قیمت کمتری می توانید در کیش اقام کنید. ثانیا، تور های کیش با خطوط هواپیمایی نیز قرار دارند، پس هزینه پرواز شما به کیش با تور در مقایسه با رزر بلیط توسط شخص خودتان ارزان تر خواهد بود.  از اینها گذشته، تنوع بالای هتل ها، رستوران ها در کیش به اندازه ای شده که انتخاب در میان آنها کاری بسیار دشوار است. از این رو، می توانید به تجربه مسئولین تور خود در انتخاب هتل اقامتتان اطمینان کنید.
bulletپرسش: تور کیش شامل چه خدماتی است ؟
bulletپاسخ: خدمات ارائه شده توسط تور ها اغلب یکی نیست، اما عموما شامل بلیط هواپیما رفت و برگشت, اقامت در هتل , استقبال فرودگاهی , صبحانه به صورت بوفه و تخفیفات گردشگری می باشند. و برخی دیگر از تور ها علاوه بر این خدمات، به مسافرین نهار و یا ترانسفر برگشت نیز ارائه می کنند.
bulletپرسش: آیا می توان تور کیش را کنسل کرد؟
bulletپاسخ: بله امکان کنسل کردن تور کیش پس از کسر جریمه وجود دارد، این جریمه شامل : جریمه کنسلی پرواز و کنسلی هتل می باشد. البته اگر رزرو پرواز به صورت چارتر باشد امکان کنسلی وجود ندارد و پرواز سوخت کامل محسوب می شود.
bulletپرسش: نرخ سفر با تور کیش برای رده های سنی مختلف چگونه است؟
bulletپاسخ:

برای افراد بالا ی 5 سال هزینه تور کیش کامل محسوب می شود یعنی شامل پرواز و هتل. اما، برای افراد بین 2 تا 5 سال فقط هزینه پرواز محسوب می گردد. 

برای افراد زیر 2 سال هزینه بین 100 تا 120 هزار تومان به عنوان بیمه پرواز استرداد می گردد.

bulletپرسش: مدارک الزامی جهت ثبت نام تور کیش چیست ؟
bulletپاسخ:

برای رزرو تور مشهد نیاز به مدرک شناسایی خاصی نیست، تنها اطلاعات شخصی اولیه و شماره ملی برای رزرو تور مشهد کافیست.

bulletپرسش: مدارک الزامی جهت دریافت کارت پرواز در فرودگاه و پذیرش هتل در کیش چیست ؟
bulletپاسخ:

به همراه داشتن کارت ملی برای دریافت کارت پرواز الزامیست، لازم به ذکر است که حتما باید کارت ملی شما هوشمند شده باشد.

در زمان پذیرش محل اقامتتان نیز بایست شناسنامه خود را با خود به همراه داشته باشید.

فرم ارسال پرسشcaptcha